Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Aktor Borys Chmielnicki (Борис Хмельницкий) przyjaciel Wolfa Messinga

2013-04-04 22:03:17, komentarzy: 0

Borys Chmielnicki  (Борис Хмельницкий) ur. 27 czerwca 1940 , Woroszyłow - zm. 16 lutego 2008 Moskwa. Wielki przyjaciel jak cała rodzina Chmielnickiwgo Wolfa Mesing 
 

Kiedy postanowił zdawać do Wyższej Szkoły Teatralnej, rodzice wysłali go do Messinga, by pomógł mu pozbyć się jąkania. I Messing pomógł. Tylko, nie pozbyć się jąkania, ale dostać się na uczelnię. Powiedział: „Idź na egzamin i nie bój się. Będę przy tobie". Gdy tylko Chmielnicki stanął przed komisją egzaminacyjną, przestraszył się, oczywiście i zaczął się jeszcze bardziej jąkać. Krótko mówiąc, z trudem wyrecytował pierwsze zadanie - i go przyjęto! Warto byłoby zapytać członków komisji, co wtedy myśleli? Czy sugestia Messinga działała przez całe ich życie? Niesamowite.


W 1982 roku Borys Chmielnicki udał się do Hollywood. Douglas Clark zaproponował mu rolę w filmie "Cliffhanger" z pensją 1.000.000 dolarów. Ale kierownictwo radzieckie, jak w wielu innych przypadkach nie wyraziło zgody. To że został aktorem zawdzięcza Wolfowi Messing z Polski.
Proszę sobie wpisać w Google : Борис Хмельницкий Вольф Мессинг


Luiza Chmielnicka, kompozytor, siostra sławnego aktora, którego los odmieni? W. Messing:

Jak zaczeła się historia poznania przez rodzinę Chmielnickich z W. Messingiem opowiada p. Luiza Chmielnicka: Jej ojciec był dyrektorem domu kultury w miejscowości na Dalekim Wschodzie. Tam występował W. Messing. Po występie następnego dnia W. Messing przyszedł do nich w gości. P. Chmielnicka twierdzi, że przyszedł, ponieważ spodobała mu się jej matka. Matka nie chciała widzieć się z tym panem, a więc poprosiła córkę żeby powiedziała mu, że nie ma jej w domu, na co on opisał dokładne miejsce, gdzie wtedy matka się schowała. W trakcie pierwszej wypowiedzi p. Chmielnicka podaje jeszcze kilka przykładów nadprzyrodzonych zdolności W. Messinga. Między innymi opisuje zdarzenie, które miało miejsce 7 lat później. Wtedy jej brat Borys Chmielnicki, który miał wadę wymowy i się jąkał postanowił zostać aktorem. Przed egzaminami matka poradziła mu zadzwonić do W. Messinga. Razem z bratem pojechaliśmy do niego. On nie pytając od razu powiedział, że brat p. Chmielnickiej chce dostać się na studia aktorskie. Potem wziął jego rękę i położył na swoim ciele, na szyi po prawej stronie, w miejscu, gdzie miał guza i powiedział, żeby się nie martwił, że zda. I tak się stało.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW