Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl

Zapraszam do obejrzenia serialu

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość"

Reżyseria: Vladimir Krasnopolsky Vladimir Krasnopolsky , Valery Uskov Valery Uskov
Operator: Temerlan (Timur) Zelma Temerlan (Timur) Zelma
Muzyka: Evgeny Shiryaev Evgeny Shiryaev
Artyści: John Rogoten, Vladislav Travinsky Vladislav Travinsky
Produkcja: Anatolij Chizhikov Anatolij Chizhikov , Siergiej Danielyan Sergey Danielyan , Aram Movsesian Aram Movsesian , Ruben Dishdishyan Ruben Dishdishyan
Produkcja: "Partnerstwo Central" i studio "Ulubiony film"
Rok: 2009
Premiera: 15 listopada 2009 r. (RTR)
pełna lista aktorów 

                                  Wolf Messing część 1-  Góra Kalwaria

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 2

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 3
Edyta Herbuś - naga sex scena z filmu Wolf Messing
 Edyta Herbuś pokazuje ruskom a nam nie chce
                Edyta Herbuś - naga sex scena z filmu Wolf Messing
                  Edyta Herbuś pokazuje ruskom a nam nie chce

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 4

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 5
"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 6

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 7

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 8
"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 9
"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 10

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 11

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 12

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 13

"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 14
"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 15
"Wolf Messing - patrząc w przyszłość" część 16 ostatnia
Chruszczow za zgodą Fidela Castro umieszcza na Kubie sowieckie rakiety dalekiego zasięgu i prezydent Kennedy zarządza blokadę morską Kuby. Światu grozi konfrontacja nuklearna dwóch przeciwstawnych bloków wojskowych i Chruszczow zaprasza Wolfa Messinga, a ten przepowiada że jeśli on użyje broni atomowej to świat czeka zagłada. Messing namawia Chruszczowa do kompromisu, przepowiadając, że John Kennedy również jest skłonny do kompromisu. Ugoda pomiędzy Chruszczowem a Kennedym ratuje pokój na ziem.


Milady-Yennifer


Nie mogę przejść, choć nie wszyscy z tej serii wyglądał. Nie wiem historię osobowości Wilka Messing, ale najczęstsze cechy, więc nie znajdzie z winy jak film był punkt dokumentalny widzenia prawdy - to jeszcze film fabularny!
Powiem ci jako widza - to film godny najwyższej pochwały! Uderzyło mnie, działającego Jewgienija Knyazev. SO gra oczy, więc bawić się z gestów, grać ... więc dla wszystkich! Miało się wrażenie, że Knyazev staje Wilk Messing mógł cieszyć się ich w spokoju, i nie trzeba więcej.
Pozostali aktorzy też nie dobrze ze swoich ról - Aida M., mimo młodego wieku Amirkhanova Tary, uosabia to kobieta Messing.
Osobiste odkrycie może wywołać George Tesla Gerasimov, który grał Basil Stalina. Aktor Rostov Youth Theatre ma niemal fotograficzną podobiznę syna Stalina. I gra bardzo dobrze.
Uskov i Krasnopolsky zadowolony z tej konstelacji aktorów, zapraszając aktorów filmowych, takich jak Wiktor Rakov Władimir Dolinsky.
Ale czy wielki - Hitler, Stalin, Beria, i - korona wszystkim - Chruszczow - niech nas w dół. Petrenko Stalina jest absolutnie nie, z resztą nie powiedział.
Ci, którzy są niechętne do oglądania filmów, czy też nie - spójrz, otrzymać prawdziwą estetyczną przyjemność!

04 grudnia 2009 | 15:36
tamara170565

Jest to z wielką przyjemnością ogląda odcinki! Jewgienij Knyazev cudowny, bardzo przekonująco odegrał pewną rolę. Nawet nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Po prostu chcą wymienić opanowanie wszystkich innych podmiotów.

Oczywiście, film jest sztuką, a może jakieś małe wydarzenia nie odpowiadają rzeczywistości. Tylko odlewania do roli Stalina i Chruszczowa mało pompowana w górę, mam na myśli podobieństwa, a nie gra aktorów. Ale film był doskonały! Pobrane i spojrzał za jednym zamachem. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali nad filmem!
wyraźne odniesienie


17 kwietnia 2010 | 00:24
iren_adler


W dzisiejszych czasach, zawsze można znaleźć ogłoszenia w gazecie o psychiczne zdolności telepatii i tym podobne. Bez urazy oczywiście, ale wróżki i jasnowidze stała się zbyt wiele, a przy okazji nie każdy ma ten dar.
A w ostatnim stuleciu, wszystkie te "Sztuczki" zostały zbadane dla społeczeństwa, ludzie nie wiedzą, co to naprawdę jest.
Pod Warszawą, w miejscowości Góry Kalwarii, chłopiec urodził się Wolf, lub jak pieszczotliwie zwany przez swego Volik matki. Dorastał normalne dziecko, ale to czasami mówi dziwne rzeczy, które stało się później w rzeczywistości. Nikt by nie pomyślał, że zostanie wielkim człowiekiem.
Jest to jedna z najbardziej zagadkowych postaci ostatniego stulecia. Miał wielki dar jasnowidza. Widział przyszłość, blisko i daleko, cały świat był w ręku. ©
Losy Wilk Messing ma dwa diametralnie przeciwstawne punkty widzenia: niektórzy uważają, że szarlatanem, inni wierzą w jego nadprzyrodzonych mocy. Jestem prawdopodobnie druga strona. Messing był niesamowity człowiek, a nawet gdyby nie spotkał się z Hitlerem i Stalinem, tak, to niczego nie zmienia. Całe jego życie było bardzo trudne wyzwanie, doświadczył wiele strat i niepowodzeń. Był uważany za szarlatana, szpieg, wróg ludu, jego rodzina została wywieziona do getta w Warszawie, a on sam nie miał słodko w czasie wojny. Sam G. Wilk starał się zrozumieć, kim on jest? Co to ​​jest ten dar?
-Nadal nie wiem co to jest: Boży dar czy przekleństwo ©.
On wielokrotnie apelował do rządu o stworzenie laboratorium do badania jego umiejętności, chciał, by ludzie byli w stanie rozwikłać ten cel tajemnicy. Ale, niestety, Messing nie było słychać, ludzie po prostu się z niego śmiali, a on cierpiał z tego powodu.
Jego przyjaźń szuka wielki i potężny świata, dziesiątki milionów ludzi go znali, i umarł sam, zapomniany przez wszystkich. ©
A teraz o serialu. Lubiłem go, w reżyserii Władimira Krasnopolsky ciekawej interpretacji historii życia G. Wolff. Duch czasu, jak sądzę, jest przekazywana rzetelnie. Oczywiście, gafy było mało, ale ogólny obraz, nie psuć.
Aktorstwo jest poza chwały. Kiedyś wiem, co wielki aktor Jewgienij Knyazev, ale teraz ... Jego gra była po prostu wspaniała, tak naprawdę przyzwyczaiłem się do obrazu i całej serii mu wierzę i podziwiam tego człowieka. Co on ma piękne oczy, co głęboki umysł, fascynujące.
Wystarczy Messing związek z żoną Aida Mikhailova, granego przez Tara Amirkhanova zostały pokazane bardzo znacząco. Wilk Messing szaleńczo zakochany w swojej żonie i za jej przyjaciel, zapałała miłością ku na nią. Aida M., z kolei, poświęcił się pełna Messing był jego asystentem w przedstawieniach, wspierała go, kiedy nie wierzą, i bardzo czule kochała swojego męża.
-Kocham cię. Kiedy zobaczyłem Cię, moje serce pominięte bić także: To jest mój, mój człowiek ©.
Ale jak trudno żyć z mężczyzną dużo jak on i jeszcze znać dokładną datę swojej śmierci. Ich związek był zbliżony do ideału, dwie części jednej całości. Oczywiście, nie aktorstwo Tara Amirkhanova wielu z nas w dół, ale w zasadzie wyglądało to nie na tyle złe.
Jedną z głównych zalet jest muzyka. To zrobiło na mnie wrażenie głębi. To jest coś niesamowitego, taki uduchowiony, przenikliwe, nie mam słów.
Proponuję obejrzeć ten show, przynajmniej ze względu na działanie Knyazev.
Cóż, na scenie, Wolf Messing! ©

15 czerwca 2011 | 23:53
Shtuch

Dobry film ... ale

Sam film jest super, jak to może być wspaniała adaptacja życiu wielkiej osobowości. Aktor, który gra Wilk Messing jest również doskonały. Ale aktorka do roli Ady, żony Messing, wybrany po prostu okropna. Cóż, to nie jest odpowiedni do tej roli. Ta kobieta powinna być kusicielka miliarderem ... model, ale nie aktorka. Ona nie może ukryć swoją istotę, to nie jest aktorka, choć i najwyraźniej nauczył. Dla celów tego jest gotów zabić. Ta kobieta nie wie, jak kochać, ona nie wie, jak się poświęcić w jej oczach pożądanymi przez wielkie pragnienie bogactwa. Ta kobieta okrutne oczy. Mówię nie o postawach społecznych i moralności. Ale natura człowieka zdradzają oczy. Przykro mi, nie jestem aktorem, iw żaden sposób połączony z teatralnym kuli. Wystarczy Cóż, nie widzę tę aktorkę w roli żony Messing. Przeciwnie, ona jest córką lub żoną wpływowego człowieka. W tej roli zdobyła niesprawiedliwych zdobyć. Nie bez jej nazwisko jest napisane w pierwszej kolejności.
W ogóle, to psuje całą zabawę filmu. Nigdy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wybierać właściwych aktorów. O dziwo, w Rosji będzie nagroda za najgorszy odegrały pewną rolę, gdyż istnieje w stanach ..
Jestem bardzo zdenerwowany. Cały film w błoto, a ja dwa razy zrewidowane każdej serii, tyle kayfovat ... ale w 11-serii jest rozczarowanie czekało mnie.
By the way, Hitler w filmie także, jak wszyscy, bardzo udany, przynajmniej zewnętrznie podobne, ale ważną rzeczą jest wygląd! Czy nie widzisz, ludzie! Cóż, wszyscy ślepi czy co? Jak to jest możliwe.

W jaki sposób jeden element okazuje się zepsuć cały kawałek. Po tak długim czasie nie rozczarowanie całym moim pragnieniem Zobacz, co jeszcze filmy. Jak można, jak można tak bezczelnie kpić sztukę .. To bluźnierstwo.
To nie jego żona! To nie jest wygląd, a nawet w naciskiem. Chodzi o to ... istotą ludzkiej natury, które nie mogą chować się za warstwą szminki. Jaka szkoda, ale to łatwo być zepsute ... Jaka szkoda. Wrażenie jest tak zepsute, że wraz z pojawieniem się kobiet w 11-serii, wolę nie oglądać film i słuchać radia lub momenty z jej ułatwia przewijanie. Wszyscy aktorzy są idealne, ale to ... to środowisko aktora przez pomyłkę. Ta kobieta - nie aktorka, działając - nie jej. Zapamiętajcie moje słowa, nigdy nie będzie wielki. Niestety lub na szczęście.
Oto w filmie "Wolf Messing", aktorkę do roli żony Messing zabierani poprawnie.
wyraźne odniesienie


19 stycznia 2011 | 10:40
bimyvee
 
"Możesz powiedzieć co będzie dalej ..."
Mocny film!
Działając - w wysokości. Jewgienij Knyazev nie tylko talent zagrał rolę Messing, geniusz! Jego ból doświadczenie. Patrzysz i uważasz, że wszystko, co dzieje się na ekranie. Może fabuła jest co - że nieścisłości są przysłania wszystkie działające nie tylko Knyazev, i wiele innych podmiotów.
Po prostu chcę pochwalić pracę operatora oddzielnie. Nie chcesz przerwać na chwilę na ekranie. Przyciąga uwagę każdej klatce. Kompozytor napisał bardzo wzruszającą muzykę.
Wynik okazał się bardzo, bardzo dobrze. Najważniejsze jest to, że dyrektor był w stanie opowiedzieć o bólu, cierpienia, jak i szczęśliwych chwil. I Jewgienij Knyazev udało się przekazać go do nas.
Radzę nie przegapić ... mocny film.

22 grudnia 2009 | 23:28
juehtw

kłamstwo opowieść, ale brudząc się
Tak, ja też się stało, aby zobaczyć całą ostatnie odcinki "partnerstwo Środkowej serii, który niedawno zakończył występ w telewizji, na kanale" Rosja ". Ten epizod - "Wolf Messing: kto widział w czasie."
A fakt, że serial był oglądany przez mnie jest niesamowite z kilku powodów: a) jestem całkowicie sceptyczny co do serialu, b) tak sceptyczny co do seriali drugiego kanału, nie należę do niczego w), kocham każdy jego zasad i ich przestrzegania nawet jeśli nie są głupi i kapryśny. Znając te punkty trudno wyobrazić sobie mnie co noc i zrobić herbatę przez kilka godzin na pyalyaschegosya przygody Messing.
Ale seria byłem mniej lub bardziej przestał się bać w czasie, gdy nagle odkrył "Ulice podzielone światłach" i historię swoich stosunków z "BM" Powiem ci więcej.
Po pierwsze, dawno temu, widziałem reklamę show, i reklamy, który wpływa na jego absurdalność, uczynił mnie przyzwyczajony do wykrycia i zmienić kanał, ale muszę przyznać, że nawet nie mogłem pomóc, ale zwróć uwagę na atrakcyjność aktora, który grał Messing. Ale to, co robimy, atrakcyjne aktorzy to nie wystarczy? W ogóle, reklama wywołała pewien sposób mam ani zainteresowania ani ochoty, aby zobaczyć pokaz.
A później miałem "szczęście" do włączenia drugiego kanału w czasie, gdy seria wykazały, że sceny, które z kolei aprowizacji aż cztery mandaty widok niemieckich żołnierzy na kanapie, podnosi sobie klucze z więziennej celi, która blokuje żołnierzy, i biegnie z Niemiec niewola.
I ta scena wywołała we mnie drgawki oburzenia faktem, że taki szanowany i enigmatyczna postać historyczna, jak Messing, jest pokazany na takich śmiesznych rzeczy, które nie mają podobieństwo do rzeczywistości spadku i seriali są głupie kaczki. W tym czasie, nawiasem mówiąc, o Messing był znany tylko mi się, że ten człowiek kiedyś istniał, i nie był hoaxer lub szpieg - w ogóle wziął ciekawy post, i stał się sławny, bo rzekomo przewidział datę śmierci Stalin. Ale takie skąpe znajomość jego osoby nie uniemożliwiło mi wysłanie do telewizora kilka niezbyt miłych słów, i prawdopodobnie niecenzuralny - zniekształcona historia.
Ale dziewczyna serce jest kupiony, kupił i po prostu banalnie - bo później zdarzyło mi się włączyć drugi kanał podczas sceny, wyjaśniając Messing i Aida Michajłowna i pasja zapalonego we mnie, i przypomniałem sobie, że aktor, który gra Messing - atrakcyjne, ale potem widziałem również że gra świetnie, psychicznie i dobrze ... W rezultacie, odejmowanie krótkie tło historyczne teraźniejszości Messing (bardzo mnie zaskoczyła i pozostawiła wiele pytań), podjąłem stopniowe pokaz podglądu, który od razu od "postępowych" stał się "duszenie" .
Za co mamy? Ciekawa historia, ekscytująca przygoda, tragedia, zarówno ludzkie, jak i popularnym formatem, śmierć, miłość, wojna ... a na środku to wszystko - wspaniały charakter, skrypt natychmiast zakochują się w sobie i do jego dyspozycji, ale z powodu całej serii powodując silne współczucie, a czasami szczery żal. I dodać fakt, że znak jest odtwarzany doskonale piękny człowiek - wszystkie serie, jak ciasto w piekarniku, pieczone i gotowe do użycia. Proszę wszystkich - nawet tych, którzy zdecydowanie chcą povozmuschatsya o historycznych nieścisłości i nonsensów, że jest sposób lubię.
Ale! Odesłano nie ma sensu, a ja szczerze współczuć z tymi, którzy są poważnie zaangażowani w analizie tej serii z historycznego punktu widzenia. Po prostu chciał pogłaskać głowami i mówią: "Ludzie, to jest bajka!" Tak, to jest bajka, a nawet przez łącze szeregowe. Ale jest o wiele łatwiej i szybciej podejmować baśniowe postacie znane już z ludźmi, natychmiast wywołując reakcję? Więc proszę - Hitler. Człowiek widzi Hitlera i od razu wie, że jest zły i negatywne, jako znak. Ponieważ nie ma podobieństwa do oryginałów, że wystawa nie pokazuje nam historyczne dane i znaków.
Ale tutaj jest dla mnie kilka niejasności. Jeden z nich - Nikita Chruszczow. Dlaczego jest to wszystkie środki przedstawiani jako negatywne i, przepraszam, podobne do świni? Oczywiście, jako przeciwieństwo Stalina, który grał rolę dobrego dziadka, osłoniętym, i zorganizował Messing. Ale wyobraźmy sobie obraz, w którym epizod wygląda dziecko, które ma historię ZSRR, ani spać, ani ducha, przebitego z miłości do Messing, i widzi czerwoną spoconą starego człowieka, który łamie publiczności ulubiony u podstaw życia, a jeszcze piechurzy i przekleństwa niedrukowalnych słów.
Kochanie Stalin, ulubiony Stalina jak to lubi, ale dlatego, że postać jest przedstawiona dla rodzin a widzem przyjaciół.
Jaki rodzaj propagandy to jest?
Ale w porządku, to wszystko bzdury, mamy bajkę - jak w bajce. Bardziej niż bohaterów zawiera historyczne i fikcyjne postaci, że to takie żarliwy niemiecki Canaris łotrem. Wszystkie prawa gatunku opowieści - jeśli bohater jest czarnym charakterem, to jest ich sto procent, a tam jest historia w najtrudniejszych chwilach tak, że głównym pozytywnym gówno bohaterem, ale to gówno do pozytywnego bohatera, łotr widzi swoją jedyną bramkę. Tutaj Canaris - określony czarny charakter! Najpierw groził oszczerstwa i robił wszystko, aby sadzić i zniszczyć Messing, po stał się faszystą, a także kontynuował swoją misję, aby zniszczyć Messing, zabił jego przyjaciół, zrujnowany swoją rodzinę, zastrzelił swoją matkę, sam uwięziony ... a potem jest dramat w tym, że oficer, następnie siedziba jego, w rzeczywistości sprawa, i postawić się Messing.
To, co ja rozumiem - tragedia, to jest straszne! Widz zaciska pięści i chce śmierci Canarisa, że zdarza się, wszystko dobrze zgodnie z prawem tego gatunku - Messing Canaris zemsty. Ale nie daj Boże, że nikt nie została zachwiana wiara w niewinność bohatera i dobroduszny, po głównym bohaterem nie śpi, dręczony sumieniem za rzekome morderstwo. To wszystko.
Seria-rodzaj. Seria-to wolnossący. I aktorzy są dobrzy, a dobro znaków. I sceneria - jakość. I łzy - płynące. Co jeszcze jest potrzebne z serii? Do innych cech i muszą mieć zastosowanie do innych rodzajów sztuki filmowej. A dla dokumentalny - do książek.
I wtedy piękne i naiwne Wilk będzie cierpieć i uśmiech przez łzy dla Ciebie, Stalin byłby dobry dziadek, a ludzie radzieccy - szczęśliwy i zadowolony. Na całym tym odcinku, i spodobało mi się. Ostatnie słowo jest alokowana w dużym drukiem, jako zwycięstwo nad moimi zasadami, bo nigdy wcześniej sądzono, powiedzieć "tak" w stosunku do serii.

03 sierpnia 2010 | 09:23
kate_emma


Seria o życiu żydowskim Wilka telepatę Messing ma dwie reakcje. Nic dziwnego, że większość widzów nie był mi do gustu: jeden uznał, że nie aktorzy zakończona, inne - że bicie jak sama historia i tyagomotnoe łączonym. Ale inny temporitma serii i nie zapewnia. Zasadniczo te same roszczenia spowodowały liczne nieścisłości szeregowego działanie z rzeczywistych faktów. Od początku pierwszej serii, natychmiast dostrojony atmosferę baśni: A New Year, magiczny widok myśli czytania, dobrze ubrany tłum, pełen humoru widowni rozmowy ... Nikt nie jest mocno i nie twierdzą, historycznej dokładności wydarzeń. Nie zapominaj, że to, mimo wszystko, film fabularny, nie dokumentalny. Wiele faktów są pomijane i są realizowane z roku na rok. Nie wiem czy jest on celowo autorów serii, ale obserwować, co dzieje się na ekranie, jest absolutnie nie ma mowy.

Aktorzy są zgodne z potrzebami `seryjny pliku` Knyazev publiczność dość przekonujące kreację Messing zbudowany jest w dość zrozumiałe, ale w tym samym czasie, mistyczna postać. Historia, jak pokazano tutaj - to przede wszystkim studium z natury wyjątkowy dar, a nie ustanowienie dokumentalnego chronologii wydarzeń.
Ciekawe jest obserwować, jak młodzi Messing stopniowo realizuje swój potencjał (chłopiec oczy przepiękne!). Istotnie, sama idea filmu jest ciekawe - co zrobić z unikalnym prezentem dla dobra lub nazwę chciwości.


24 listopada 2009 | 00:20

Doskonały film, aktor doznał prawdziwego doświadczenia i życie bohatera, pokazuje piękne i przyjazne stosunki Messing i jego żonę. Nie jestem nacjonalistą i antysemitą, ale wydawało się nacisk na tzw. "Żydowskie" Działania bohatera: wybór jego żona - Żydówka, poddani potężny, w słowach fatalizm. Eugene wygrał Knyazev gry, Aleksiej Petrenko, Tara Amirkhanova. Równie ważna jest muzyka. Świetny film, który odkrył wewnętrzny świat wielkiego człowieka. Stalin był pod wrażeniem bohatera, nawet po XX Zjeździe VKPb że po raz kolejny twierdzi, z wdzięczności Messing. Strasznie przepraszam za ich krewnych i przyjaciół strzał Wilka G., wiele rzeczy się sentymentalizmu, jest to epizod ze zdjęciami synów i jej mąż (który wyjechał do przodu), kobiety, scena śmierci jego ukochanej, starość G. Wolfa i innych pięknych filmów do oglądania rodzinnego.

25 lipca 2010 | 14:30
Vodoley1991
Doskonały film.

Bardzo dobry odcinek.
Wielkich aktorów, dobry scenariusz, historia prekarsnaya r.
Messing był jednym z najbardziej zagadkowych postaci XX wieku. Spory na temat, kim jest: Prorok, wielki psychiczny lub zwykły konował nie znikną chyba nigdy. Jedno jest pewne - to był wyjątkowy człowiek.
Ja osobiście stanąć po stronie tych, którzy wierzą Messing. Nie uważam się za naiwnego człowieka, ale jeśli udało mu się przekonać ich unikalne umiejętności sowieckiego przywództwa, co stanowiło dla materialistów do kości, a następnie w nim, coś musi być.
Ktoś powiedział, że wiele leży w filmie. Co stało się z Hitlerem i Eynsheteynom Messing nigdy nie spotkali, i wiele więcej. Ale niech ci, którzy mogą wiedzieć, jak to było naprawdę? Oczywiście tylko Stalin, Hitler, Einstein, ale ponieważ teraz znajdują się w miejscach bardzo odległych zapytać nie je okazują.
Wersja pokazane w filmie wydaje mi się całkiem możliwe. Czy nie taki wyjątkowy człowiek nie interesuje się ludzi takich jak Hitlera i Stalina. Fakt, że nie ma dokumentów poświadczających spotkania Messing z Hitlerem nie znaczy, że tak nie było.
Bardzo zadowolony z pracy Jewgienija Knyazev. Grał świetnie Messing. Nie wyobrażam sobie innej osoby w tej roli. Chociaż szczerze mówiąc wygląda na Knyazev Messing nie jest bardzo podobna.
Bardzo ładna praca została zaskoczona przez A. Petrenko. Kiedy dowiedziałem się, kto zagra Stalina, byłem bardzo zaskoczony. Po tym wszystkim, Petrenko nie wygląda Stalina. Cóż, całkiem.
Ale Aleksiej Petrenko, grał wspaniale. Nawet geniusz. Czasami nawet zapomnieć, że ekran nie jest prawdziwy Stalin.
Pozostali artyści, i stworzyli obrazy, jest również godna pochwały.
Pokażemy wiele zalet, oprócz wymienionych, ale nie mieszkają, i że nie ma czasu nie wystarcza. Lepiej jest wymienić wady.

Od czasu do czasu i zatkać dyrektora działania i scenarzysta wyraźnie gra na czas, dodając do tego, co dane nie są potrzebne. Z tego powodu w niektórych miejscach opowieść szczerze zaostrzone, ale korzyści z tych miejsc trochę.
Pozostałe wady - to drobne wady, plamy i pomyłek. Nie są one poważne, a zwłaszcza oczy nie bolą. Więc możesz zostawić.
Na całym odcinku jest bardzo dobre i warte oglądania. Razem zmarnowany nie tracą go na pewno. Messing wierzyć lub nie - do Ciebie, ale wiem, że był osobą powinno być wymagane.
tłumaczenie google
źródło
http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/436244
Tadeusz Rubnikowicz jest tłumaczem książki Eduarda Wołodarskiego "Wolf Messing widzący przez czas" na podstawie której powstał ten serial.
Tym co zniechęcało mnie do bliższego poznania osoby Messinga był przydomek „jasnowidz Stalina” mówił autor na spotkaniu ale kiedy w Internecie odnalazłem książkę Wołodarskiego, okazało się że nie do końca jest to prawda.  źródło biblioteka.swiebodzice.pl

Вольф Мессинг Видевший сквозь время

Wiedeń, Praga i Warszawa we Wrocławiu( żródło http://www.mmwroclaw.pl/323692/2008/9/9/wieden-praga-i-warszawa-we-wroclawiu?category=news)

Wrocław stał się ostatnio prawdziwie filmowym miastem. Na ulicach coraz częściej wpaść można na filmowe ekipy i znanych lub mniej znanych aktorów.  (2008-09-09 www.mmwroclaw.pl)

Kolejna produkcja kręcona w naszym mieście to "Wolf Messing - widząc poprzez czas". Reżyserem filmowej biografii tytułowego Wolfa jest Wladimir Krasnopolski. Messing to Żyd polskiego pochodzenia, który już od dziecka objawia niezwykłe zdolności paranormalne. W dwudziestoleciu międzywojennym staje się sławnym jasnowidzem, współpracuje z Hitlerem, jak i ze Stalinem.

Zdjęcia w Polsce trwają już od końca sierpnia. Do tej pory ekipa odwiedziła m.in. Zamek Czocha czy Kamieniec Ząbkowicki. W naszym mieście kręcone będą sceny dziejące się zarówno w Wiedniu, jak i Pradze czy Warszawie.

 Wrocławianie mogą więc być dumni - stolica Dolnego Śląska to trzy europejskie stolice w jednym.
Wolfa Messinga zagra aż trzech różnych aktorów - Aleksander Hinkis, Roman Griecziszkin i Jewgienij Kniaziew, są to jednak nazwiska raczej mało znane w naszym kraju. Ale w filmie wystąpią też polscy aktorzy. Zobaczymy m.in Tomasza Lulka - Turczyka z serialu "Pierwsza miłość", Stanisława Wolskiego z "Biura kryminalnego", a także najsłynniejszą polską tancerkę, która stała się aktorką - Edytę Herbuś.
Niestety zdjęcia we Wrocławiu kończą się już jutro, a ekipa przenosi się w województwo wielkopolskie. 
Komentarze Rosjan o Wolfie Messingu
źródło www.kino-teatr.ru ( tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski google)

№ 69 Наталья Синиз (Moskwa) 18.11.2009 16:14

Słuchaj, co wy ludzie? Po raz kiedykolwiek robiłeś coś godnego filmu. Czy chcesz oglądać serial telewizyjny o gangsterów? A może "Mój wielki niania" creepy Zavorotnyuk lub tani melodramat, który, nawiasem mówiąc, RTR, szczególnie nas "zepsute". Już nie mogę patrzeć televizior i serialu "Wolf Messing", patrzę z przyjemnością. Nawet jeśli zniekształcone fakty historyczne i chronologię wydarzeń, to jeszcze film fabularny! Czy chcesz faktów, oglądać filmy dokumentalne. I aktorzy, którzy grali Messing w dzieciństwie i okresie dojrzewania - to tylko wielkie znaleźć dyrektorów. I Królestwa Niebieskiego Roman Grechishkina (aktor grający młodego Messing) - bardzo przepraszam nie jej grał role ..

№ 739 !Елена! (Orekhovo-) 30/12/2011 13:06
Film jest o tym brudząc tworzy prawdziwe chuvstva.Snimal osoby, którzy go widzieli, i dlatego starał się osiągnąć maksymalne podobieństwo do aktora. Dlatego nie ma powodu, by wątpić, że to było bałaganu sposób chciał pokazać nam reżyser. I niech ten film ma bloopers z daty historyczne, nie jest meshaet.Glavnoe, że artysta może czuć się do końca swojego bohatera i przyjrzyjmy się mu za to, co pamiętał Messing. Film o tragedii życia Messing i jego miłość i strach przeciętnego człowieka. Kiedy czuję się smutny, i włączyć film i iść na oślep w nowoczesnej opery mydlane więcej nego.Ved 1 raz nie wygląda, ale ten film chcą oglądać i oglądać. Dzięki twórcom tego filmu, który inspiruje i nawet uchit.Spasibo Eugene Knyazev do tej roli, z którym poradził sobie znakomicie. Dumayu.chto wszyscy pamiętamy go do tej roli! Wszyscy aktorzy z powodzeniem podobrany.Molodtsy!

№ 738 Натали Порт 13.06.2011 19:30
Pomimo mistycznej osobowości Messing, seria była produktem wysokiej jakości. Oglądane z wielką przyjemnością! I aktorzy, i, rezhessura i skrypt ... vobschem wszystkich na górze! Dziękuję za ten epizod, nie obchodzi mnie ile prawdy jest, jak wiele wynalazków, wygląda za jednym zamachem!

№ 737 Александр Владимирович (Cherson) 13/05/2011 16:53
Wspaniałym aktorem Jewgienij Knyazev! On naprawdę mnya do odkrycia. Chęci dokonania przeglądu wszystkich jego filmu.

№ 735 Ольга Панкратова (Charków) 05/08/2011 23:59
Dzięki wszystkim twórczy filmu zespół "Wolf Messing: Każdy, kto widział w czasie" Wielkie dzięki dla wszystkich.
Kto nie lubi, to się nie podoba ...

Vladislav № 734 (Moskwa) 31/03/2011 19:56
Zgadzam się z Aksinya serii superskiy.Osobenno lubi aktor Siergiej Rakov, który grał w filmie SS Standartenfuhrera Baron Heinrich chwili Kanarisa.Raduet gdy kapitan NKWD zastrzelił go z PCA za to, że próbował uciec on ubezhat.A Hotl bo widziałam Messing, i Otrzymał ispugalsya.Kanaris svoe.Potomu, że zabił w 1939 roku przez 2-Buddy Wolff: impresario Peter Tsilmeystera i dr Kobak Levu.

№ 732 08/01/2011 23:02 kon2
Ponownie przeczytać wiele opinii nie ma czasu, więc może ktoś będzie powtarzać, ale: Od dawna wiadomo, że biografia Messing jest fantazją najbardziej Messing. A ze Stalinem, nigdy wcześniej nie spotkał (wszystkich odwiedzających Stalina zostały zarejestrowane w specjalnym magazynu i czasopisma, które zostało opublikowane w 1990 roku - nigdy nie Messing NO), a bank nie poszedł za miliony, a nie prognozy Hitler, a także słynny w 1937/39, artysta nie było. W sieci, która chce wyglądać, nie ma dobrych badań na ten temat (zamiast zwykłego Tales from the Crypt). To prawda, stworzył mit o sobie (choć pisząc swoje wspomnienia pomagał bardzo), a od tego mitu powielania i rozpowszechniania ...

№ 731 Эльчин Мисиров (Baku) 6.01.2011 09:06
Seria jest bardzo interesnyy.Prosto oshibok.Dlya mały człowiek, który zna historię oczywiście nie lubią govoryat.Prosto powiedział tu przed sobą to film fabularny, a nie dokumentalnyy.Poetomu Myślę, że o pracy aktorów prostitelno.A nawet krasivo.Lichno I się podobało.

№ 730 Тамара Трифонова (Almaty) 20.10.2010 02:45
Mój Boże, nie mógł nawet zakończyć czytanie komentarza do końca, to było tak obrzydliwe ... Ludzie drodzy, piękne, inteligentne publiczności i widzów! .. Co się dzieje, nie rozumiem? Dlaczego tak wiele wrogości do autorów filmu i aktorów? Wśród was są reżyserzy, scenarzyści, aktorzy, itp., którzy wiedzą jak to zrobić poprawnie? Zawsze łatwo krytykować i mówić, że to jest "do bani" - również, ale nawet najbardziej poza tym o wiele trudniejsze ... ale okazuje się: "Jak to zrobić, jeśli tylko wiedział jak!"
Teraz, rzeczywiście, "nasz królik", to znaczy, o wystawie ...
Lubiłem go. Tak więc tutaj po prostu lubi - i wszystko! Przynajmniej to, że nie ma głupich żartów, seriale i pokazuje prawdziwe uczucia. Jednak jestem wdzięczny za serial, że zaraz po "odkryli" się utalentowanych, najbardziej niezwykłe, boski Eugene Knyazev. On "pociągnął" tej audycji!

№ 729 Anna Shtorm (Balashov) 16/10/2010 14:52
Szeregowy ciekawe, rodzina, pełna tajemnic. We wszystkich sporach w Messing był jeszcze boski dar proroctwa. Choć jego życie nabył wiele plotek. Do historii w skrypcie jest fikcją, a czasem błędy. Niepoprawnie podano daty rozpoczęcia wojen światowych. Ganusen Predictor nie spełniają określone Messing w czasie filmu, jak to już zostało zabitych. Szkoda, że ​​fabuła jest całkowicie otwarty

№ 674 Swetlana (Moskwa) 16/12/2009 15:50
"2 procent ludzi - że 3 procent - uważa, że ​​myślą, a 95 procent ludzi, lepiej umrzeć, niż myśleć." George Bernard Shaw
"Panteleimon Ponomarenko Kondratievich członek Komitetu Centralnego (1939-1961), członek Prezydium Komitetu Centralnego KPZR (1952/53). Członek Rady Najwyższej ZSRR (1940/58), członek Prezydium Rady Najwyższej ZSRR (1941/51, 1954/58). Ministra Kultury z 1953

W tym samym okresie w życiu Messing w patriarchy odgrywa ważną rolę w naszej psychologii, MG Yaroshevsky, który badał zdolność Messing w 1948 roku w imieniu Akademii Nauk i napisał głębokie i poważne studia w zakresie psychologii praktycznej, która pozwala Messing nosić status "zjawisko" na początku lat 60-tych. Ale później, Messing radykalnie zmieniła swoje stanowisko ze względu na fakt, że MV Chełpliwi, który napisał wspomnienia B. Messing "On sam", ale raczej, porządku politycznego Adzhubei Aleksiej Iwanowicz, zwany Messing "wielkie psychiczne." Ponadto, nie było opowieści o uznanie na całym świecie "fenomenu" Messing, jego popularność i rozgłos na całym świecie ogromne. Ale przez całe życie Messing było nikogo na zagraniczne wyjazdy, nigdy nie podróżował do Europy, Ameryki i Indii, po prostu był prowincjonalnym amatorskim aktor, mówiąc w namiocie z trywialne numery. "Jest to tylko cytat, nie moje oczywiście, zapożyczone mądry człowiek.

№ 673 Ella 16/12/2009 15:40
Ci, którzy uzasadniają "fantastyka" w stosunku do osób faktycznie istniejących, przypominam Wam na początek, że takie fikcji prawnej jest karalne. Jeżeli osoba została przedstawiona w negatywnym świetle, jego krewnych i potomków może pozwać za zniesławienie. Jeśli przestępca jest dodatnie, ofiary sprawca może również pozwać do odzyskania prawdy. Nie tak dawno temu był film "Mój mąż jest geniuszem" o jednym z akademika. Film oburzony wiele, a nie argument o "fantastyka" z jakiegoś powodu nie działa.
Nie dlatego, że nie lubimy Messing. Po prostu nie znam go. Ale filmowcy nie ufają nam. Za mało faktów, logiki i zdrowego rozsądku przemawiają przeciwko seryjny obraz "Artist oryginalnego gatunku."

№ 672 Swetlana (Moskwa) 16/12/2009 15:34
Moim zdaniem, wystarczy, że jest pełna ludzi obolvanievanie. W zasadzie to brudząc się i robi, jego praca nadal filmowcy! Bravo! Messing rzecz ma się dobrze! I zachować święty we wszystkich, którzy wierzą. To twoje prawo!

№ 670 Ella 16/12/2009 15:14
Czy film nie mają prawa do artystycznych vymosel? 668
Wiedzą o prawdziwych ludzi z ubiegłego wieku nie jest konieczne. 655
Zajrzyj na stronę z serii "Isajew" post "Towarzysz", dopóki nie zostanie usunięte. W serii Boki - inteligentny, miły, inteligentny człowiek. Ale w rzeczywistości okazuje się, że jest mordercą, sadystą, zboczeńcem, złodziejem ...
Tak więc dowiadujemy się z serii o ludziach z przeszłości?

№ 668 Ксюня (Moskwa) 16/12/2009 14:50
I nie kłamała show nie mizantrop, zajęci pieniądze (oczywiście), ale dobroduszny i besserebrennika?
-------------------------------------------------- --------
Czy film nie mają prawa do artystycznych vymosel? Ma! Jeżeli tylko dlatego, że nie dokumentalny, i sztuki. Well done autorzy znaleźli odpowiednie podejście, dając Messing prostoty, ludzkości. Wpajanie mu takie cechy, autorzy stworzyli ciekawy sposób. Film będzie tylko zyskać! Znacznie bardziej banalne, jeśli ekran Messing pojawił się przed nami człowiek, zajęty z pieniędzmi.
-------------------------------------------------- -----
Brak czynników predykcyjnych i nigdy nie było. To jest szarlatanem.
-------------------------------------------------- -----
Przeciwnicy tej serii, i co znalazłeś, że Messing był szarlatanem? Na jakiej podstawie swoich przekonań?

№ 664 Swetlana (Moskwa) 16.12.2009 09:22
Stanisławskiego, Ella! Zapisz mnie w swoich szeregach! Opinii napisałem wcześniej i jest prawie całkowicie zbieżne z Ciebie. Nawiasem mówiąc, tych, którzy piszą: "Po co szukać, jeśli się nie podoba", odpowiedział: "ale wyglądało jego bardzo małe, jak tylko wrażenie, wystarczy przełączyć na inny kanał."

№ 565 Шура (Izrael) 04.12.2009 00:11
Sylwester dla wszystkich filmowców. Co do daty, więc nawet na RTR-mówi Wolfe Messening teraz widząc poprzez czas DRAMA prorok wielki. Uwaga DRAMA słowo. Autorzy postawili sobie za zadanie pokazać, dramat tych wizji, z wielkiego proroka. Daty, można znaleźć i silne pragnienie w historyczne odniesienia. Myślę, że autorzy dawali sobie radę z ich zadań. Kompozytor napisał muzykę bezpośrednio na jabłka. Została wybrana prawidłowo autora głos lektora. Cóż, dat tutaj, aby zobaczyć ceny i można wybaczyć.

№ 564 12.03.2009 23:48 Karina
Ta rola - to triumf E. Knyazeva. W całej serii było rosnące napięcie, ale w końcu - są tzw katharsis. Płakałam i nie mogłem przestać. Dziękujemy za te cenne chwile.

№ 563 12.03.2009 23:42 Yury
Film jest po prostu wspaniały, dla całej rodziny oglądałem z wielką przyjemnością. Twórcy - wielkie dzięki. Zobacz film i myślę, a nie na aktorów ekranu, a najbardziej realne są prawdziwi ludzie: Messing, Stalin ... Petrenko, bardzo dobrze grał przez Stalina: mój teść, weteran wojenny, powiedział, że tak było całe w tym czasie i przedstawiciela.

№ 562 Суслин Владимир (Moskwa) 12.03.2009 23:38
Film jest dobry, i Messing jest wielki. Byłem na jego prezentacji w 1960 roku i mogę powiedzieć, że film jest bardzo wiarygodny. Jewgienij Knyazev gra jest ponad wszelkie pochwały. On jest godzien najwyższej nagrody za tę rolę.

№ 559 12.03.2009 22:59 Alexande
r
Ale nie jak w serialu, więc jest to wspólne listy ról dla wszystkich serii (w ten sposób, okazało się, że w serii, w której aktor nie gra, on jeszcze zaznaczone), w "epizody" zarobić dużo większe role. Chociaż w "likwidacji" był w podobnej sytuacji.
Potem, bardzo szybko usunięte z bohaterów i Dolinsky Agapov ...
Cóż, to jest prawdopodobne, że "Messing" częściowo nakręcony na Białorusi (lub po prostu wykorzystywane do aktorów z Belarusfilm), więc musieli dźwięku. Dlatego czasami głos backup zaczyna "żyć swoim życiem", choć usta upadku.
Na wielu historycznych lyapah nie mówić, postrzegany w filmie fantasmagorii.

№ 558 Marina 12.03.2009 22:59
2 Julia (Kaluga)

Jak zawsze utalentowanych Krasnopolsky i Uskov
Julia, można powiedzieć od dawna, "The Call" lub "cienie" wygląda? Porównaj z "Messing" - i poziom gry, a jeśli chodzi o kierunek i poziom gry głosu, znaleźć różnice między mln i wtedy mówimy, utalentowanych Czy Krasnopolsky z Uskov, podczas filmowania?

№ 556 Sergey (RT) 12.03.2009 22:32
Może Rakov i może wybrać rolę, gdyby Hitler otrzymał tutaj jest więcej miejsca - jak Stalin, powiedzmy, od tego, jak sądzę, i pewnego reżysera decyzji, mówiąc, że talent musiał zapłacić Rakowa wystarczająco dużo miejsca, co było zostało zrobione.

№ 555 12.03.2009 22:30 Alexander

Ale moje pytanie brzmi: który zginął w jednej z pierwszych serii, wraz z komentarzem "swoje usługi nie są już potrzebne?" I potem pracował serii słuchanie więcej niż oglądanie.
Ps: Podejrzewam, że Gorevoj charakter - więcej niż pokazują to nie było.

№ 554 Julia (Kaluga) 03.12.2009 22:30

Absolwent szukać serial.Spasibo dzięki film.Ogromnoe do wszystkich podmiotów na ich igru.Pokazan naprawdę utalentowanych i honorowym człowiekiem-Wolf niezgody Messing.A niektóre z faktów, czy to naprawdę ma znaczenie, kiedy aktor zagrał tak dobrze Knyazev? Jak zawsze utalentowanych Krasnopolsky i Uskov . Dziękuję jeszcze raz, świetnie się bawiłem.

№ 552 Sergey (RT) 12.03.2009 22:28
Dzięki za film. Prawa Natalia - film nie jest o historii, ale o ważnych wartości ludzkich - do filmu widzieliśmy.

 Liczba 155 Зубачева Елена (Moskwa) 23/11/2009 12:48
Chcę tylko podziękować twórcy filmu o zawieść. Czołowy aktor Jewgienij Knyazev "To jest po prostu genialny!" Jego inne role, nie widzieli lub po prostu nie pamiętasz mnie z powodu braku talentów, gdzie został zastrzelony. Szkoda. Grałeś, że rola jest nie tylko geniuszem, jesteś zmuszony do naprawdę wczuć się, płakać, empatii. Od dawna z nami nie było takiego filmu. Powodzenia i sukcesów!

Liczba 154 Ирина (Moskwa) 23/11/2009 12:26
Ale teraz, jak sądzę, do mózgu proszku jeszcze łatwiejsze! Od tego czasu naszej edukacji! Jak rozpocząć brudząc się? Z ogłoszeń w prasie, na przykład. Teraz jest reklama w telewizji! Ponownie, jak Messing, dyktować jakąś książkę dziennikarza. Czy uważasz, że w naszym społeczeństwie niezrozumiałe (kapitalizm nie zmusić do połączenia), to nie będzie działać?

№ 152 Ирина (Moskwa) 23/11/2009 11:38
Więcej próbuje dowiedzieć się o "dar mitycznych" Wolf Messing, tym bardziej rozczarowany ... Chociaż, szczerze mówiąc, jestem ogólnie dość sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju wróżbitów ... Czy ktoś pamięta takiego przekazania, "Tydzień Holocaust"? Nie Gregory skierowana Grabovoy czasami z ich prognoz, a reprezentował go jako psychiczne Kremlya.Nadeyus wszyscy wiemy, gdzie on teraz jest? ... Jedyne czego nie da Messing, więc jest to, że jest geniuszem osoby PR! Więcej aktualnych artystów studiować i uczyć się!

№ 145 Игорь (Moskwa) 23.11.2009 09:39
Larissa, wiele osób stereotyp: = fun fun. Prawdopodobnie częściej niż zrobić. Ale moim zdaniem, "zabawa" jest lepsze warunki określone w antonim "nudzić." Larissa, gdzie początkowo widział autorów aplikacji "Messing" z poważnym tematem? Film zaczął szoku "focus" - zapowiedź katastrofy Messing. Nic innego do "oprogramowania wchodzi", autorzy nie znaleźli. I osobiście, od razu zrozumiał, że cały odcinek, i będą wyposażone w zestaw smaczne bohater sztuczek.

№ 144 23.11.2009 09:23 Larissa

Igor, wsparcie. Myślę, że twój przeciwnik rozrywki słowo rezanulo, w rzeczywistości, nie jest całkiem właściwe w kontekście wydarzeń mających miejsce na ekranie, ale film naprawdę wygląda jak tani operetki i znaki i ich cierpienia za operetki. Są niektórych artystów. I tu roszczenia muszą być przedstawione do twórców serii, spadając deklarowanej głównym tematem do poziomu brukowca programów rozrywkowych. W rezultacie powstał pewnego rodzaju hybryda "mydło" z nieskuteczne próby głębokości.

№ 142 Ксения (Taszkient) 22/11/2009 13:48
Z radością oglądania filmu. Aktor Jewgienij Knyazev bardzo przyzwyczajony do tej roli. Lubię jego grę! Dzięki za film, on charakter informacyjny. I coraz bardziej interesuje osobowość Great Wolf Messing

№ 141 Завьялов Станислав (Tambov) 21/11/2009 22:50
Brilliant! Film nie jest na próżno! Jestem zdumiony fakty z życia Wolf G., za każdym razem, przekonany o wyjątkowości osoby i wyjątkowość jego zdolności. Niech niektóre mają zdolność do przewidywania nic, ale bałaganu, a wśród nich jest wyjątkowy ...

Wszystkie komentrze
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW