Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Boris Tentser:W jego gabinecie, w Nowym Jorku, wisi unikalna fotografia Wolfa Messinga

2012-03-23 10:48:56, komentarzy: 0

Boris Tentser:  Dzisiejszy gość «Alefa» - to człowiek o interesującej biografii. Osadźcie sami: urodził się 29 lutego i dlatego obchodzi swoje urodziny raz na cztery lata.
W jego gabinecie, w Nowym Jorku, wisi unikalna fotografia Wolfa Messinga. Będąc młodym dziennikarzem, Borys przeprowadził wywiad z wielkim telepatą . Zaprzyjaźnili się, a pewnego dnia Messing powiedział, że kilka tygodni myślał o swoim młodym przyjacielu i zdecydował się wziąć go pod swoją myślową opiekę. Poprosił Borysa o fotografię, którą ten mu zrobił dla gazety jeszcze na początku ich znajomości. Wyraźnie oddzielając każdą literę, słynny telepata i jasnowidz napisał: „Ja, Wolf Messing. Myślami jestem z Tobą”. Od tamtej pory, Borys Tencer nie rozstaje się z tą fotografią. I z Messingiem też.

W jednej z synagog w Izraelu wisi ramka z wiecznie palącymi się świecami. Takimi „pomnikami”, w synagogach, Żydzi czczą pamięć swoich najbliższych. W synagodze w Lod, gdzie rabinem jest Abraham Chazan, można przeczytać w jednej z ramek, że te świece Borys Tencer umieścił dla upamiętnienia swego ojca Ichiła Sznejerowicza, matki Eugenii Borisowny i Wolfa Messinga.
źródło http://www.alefmagazine.com/pub2285.html


Tłumaczenie tekstu na zasadzie współpracy z  portalem wolf-messing.manifo.com Tadeusz Rubnikowicz który jest tłumaczem książki Eduarda Wołodarskiego „Wolf Messing widzący przez czas” na podstawie której powstał serial.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW