Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Forum: Film "I - Wolf Messing"

2012-09-07 23:21:53, komentarzy: 0

Rok: 2009
Kraj: Rosja
Produkcja: Production Company Ltd. "Bravo"
Gatunek: Film Film Dokumentalny

W roli Wilka Messing - aktor Eugene Redko. Również w filmie z udziałem Marianne Schultz (Aida żona Messing), Konstantin Topolaga (pułkownik Sergeyev), Nikita Prozorovskii (Dr. Tishinskiy), miłość (asystent Germanova Messing Joseph Valentine), Anna Serova (Galina Paschenko).

Jako część filmu dokumentalnego: aktor Aleksiej Petrenko, Wolf Messing przyjaciele - Alexey Polyakov, Messinia, Galina i Alexander Pashchenko Lungin, służby specjalne, a naukowcy.

Film podjęte dla tych epizodów z życia Messing, kiedy przed nim był wybór - robić.

 

Opis:
Jak żyć, wiedząc, datę jego śmierci? Czy kochasz kobietę, czytając w jej myślach? Jak żyć, wiedząc, że wszystkie myśli i aspiracje ludzi wokół ciebie?
Ludzie czekają na pomoc od niego, a on im pomógł. Czekali na prawdzie, że tylko on mógł im powiedzieć. I powiedział im prawdę.
Hitler, na jego proroctwa ogłosił polowanie na niego. Stalin miał mu. Przepowiedział datę światowych wojen i katastrof.
Wolf Messing. Zbyt dużo przeszedł z tego niezwykłego człowieka. Jej szczegóły są wciąż ukryte w głębi archiwów.
Jedną rzeczą jest to, że nigdy nie popełniłem błąd - mag, prorok, człowiek legenda.
Zrobił wierzą miliony ludzi na całym świecie w swoich nadprzyrodzonych zdolności. Był udany artysty do komponowania opowieści o nim. W umysłach wielu był praktycznie władcą świata, zdolny tylko do jednego wysiłku zajmie ogromne kwoty pieniędzy, aby wprowadzić jakieś pokoje, ujarzmić tłumy. Ale Messing nie chciał podbić świat. Nie chciał pieniędzy i władzy.
Był zwykłym człowiekiem, który chce kochać i być kochanym, należy rozumieć, aby służyć ludziom. Messing marzył, że jego mózg został zbadany. Chciał traktować ludzi, aby zapobiec różnego rodzaju klęsk żywiołowych oraz wpływ na politykę w dużo większym stopniu, niż jest to dozwolone.
Jego nadprzyrodzone moce sprawiło, że sukces, ale nie jest szczęśliwy. Szczęśliwy był, według wielu bliskich mu ludzi, tylko te 12 lat, co się z nim była jego żoną.
Wszyscy jednym głosem o swojej uczciwości. W jego życiu, zdarzały się przypadki, gdzie mógł korzystać niezwykły dar na jej korzyść, a okazało się w tragedię dla innych. Jednak okazało się, że zawsze sytuacji tak, że nie było żadnych urazów. "Kiedy po raz pierwszy odkrył swoje telepatyczne zdolności, kiedy uświadomiłem sobie, że mam dar tajemniczych ludzi poleceń, obiecałem sobie, że nigdy, pod żadnym pozorem, nie będzie wykorzystywać swój dar na niekorzyść osoby i społeczeństwa" - tak o sobie Ten legendarny człowiek.

http://2012god.ru/forum/forum-16/topic-1036/page-1/


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW