Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Kim jesteś, Wolfie Messing?

2012-03-27 19:45:34, komentarzy: 2

Wolf Messing - słynny telepatą, człowieka niezwykłego talentu i losu, sława, która już dawno przekroczyła granice naszego kraju. Jego los i niesamowite umiejętności, że posiedli - nasza historia

Wolf Messing urodził się 10 września 1899 w Imperium Rosyjskim, w małej wiosce żydowskiej Górze-Kalwarii koło Warszawy. Jego rodzina była bardzo wierząca, fanatykiem religijnym.

We wczesnym dzieciństwie Wolf cierpiał somnambulizm, z której wyleczyć bardzo prosty sposób - przy wannie z zimną wodą, która przez pewien czas określoną przez jego łóżku. Wstawanie w nocy, Wolf ma nogę w zimnej wodzie i obudzić.

 

Kiedy Wilk miał sześć lat, został wysłany do chederu - szkoły organizowanego przez rabina w synagodze. Głównymi tematami nauczał tam był Talmud, modlitwy, z której strona po stronie dzieci uczono na pamięć. W wilk był wielki pamięć, aw tej lekcji - wkuwania Talmud - udało mu się. To właśnie ta zdolność była przyczyną jego spotkania z Szalom Alejchem. Ogólny religijny atmosfera panowała w chederze i domowe Wilk bardzo pobożny, przesądny i zdenerwowany chłopak.

Zauważając, pobożność i zdolność do zapamiętywania modlitw Talmudu, rabin Wilk podjął decyzję o wysłaniu w szkole specjalnej, przygotowany duchowe ministrów - ieshibot. Wolf, jednakże takie perspektywa - ksiądz na sobie czarny strój - nie uśmiechnął, a on kategorycznie odmówił takiego rozwiązania do jego losu. Wraz z nim na początku twierdził, a następnie wycofał się. A potem chłopiec był świadkiem "cudu", w którym długo potem wierzył.

Pewnego dnia ojciec wysłał swojego syna do sklepu po paczkę papierosów. Czas nastał wieczór, słońce zaszło i zmierzch. Przez ganek swojego domu poszedł Wolf jest w całkowitej ciemności. I nagle na schodach wzrosła olbrzymią postać w bieli. Chłopiec zobaczył ogromny brody, szeroką twarz o wysokich kościach policzkowych, oczu niezwykle błyszczące. Podnoszenie rąk w szeroko ramiona do nieba, niebiański posłaniec powiedział:

- Mój syn! Zostałem wysłany do ciebie ... przepowiadali przyszłość swojej służbie dla Boga. Idź do ieshibot! Będzie ona miła Bogu swoją modlitwę

Wrażenie przez tę wizję do wzniosłego, nerwowych chłopca mistycznie-minded, było oszałamiające. Upadł na ziemię i stracił przytomność. Kiedy się obudził, powiedział ojcu o wszystkim. Odchrząknął imponująco, powiedział:

- Bo Bóg chce ... Cóż, idź do ieshibot? Wstrząśnięty miejsce, Wolf zrezygnował.

Ieshibot, gdzie zaczął się uczyć, był w innym mieście. Tak rozpoczęła życie wilk jest w domu. W ieshibote chłopak studiował przez dwa lata, a może nawet głupi czas - i chciał zostać rabinem. Ale jak mówią, Bóg działa w tajemniczy sposób ...

Jeden dzień w domu modlitwy, gdzie mieszkał w wilka czasu, zatrzymał nieznajomego - człowiek z gigantycznej postury i sportowe. Jakie było zdziwienie chłopca, gdy usłyszał głos niego jak najbardziej "posłaniec z nieba", który polecił go w imieniu Pana Boga w sposób służenia Mu. Wilk cierpiał na tym spotkaniu nie mniej szok niż przy pierwszym spotkaniu z nim. Zrozumiał, że jego ojciec po prostu zgodziły się na to oszust, a może nawet zapłacić mu, że odegrał pewną rolę. Wszystko to zostało wykonane w jednym celu - aby Wilk wyjechał na studia do ieshibot! Dla młodzieży odkrycia takiego kłamstwa to było bardzo bolesne, a on zdecydował się opuścić ieshibota. Powrót do oszukał jego ojciec był dla niego niemożliwe, a Wilk postanowił bezhat.


Z kapitałem dziewięć centów, udał się do najbliższej stacji kolejowej, wsiadł do samochodu w połowie pusta, a pierwszy pociąg czołgał się pod ławką, a bilet miał. Jak się okazało, ten pociąg będzie w Berlinie. Dyrygent, który odwiedził pociąg, by sprawdzić bilety, powiedział chłopiec, a pod ławką, | zadał mu bilet. Można sobie wyobrazić stan Wolfa w tym krytycznym momencie dla niego. Jego nerwy były na krawędzi. Wyciągnął rękę i chwycił jakiś papier leżał na podłodze. Ich oczy się spotkały. Wszystko siła pasji i intelektu Wilk chciał bronić wziął ten brudny kawałek papieru za bilet ... Dyrygent wziął papier, odwrócił go w dłoniach, a następnie umieścić go w szczękę ciężkim i komposterze rzucił je. Sięgają wilka "bilety", powiedział do chłopca:

- Dlaczego jesteś z biletem - i przejść pod ławką? Jest też miejsce ... Po dwóch godzinach będzie w Warszawie ...

Zatem, w momencie maksymalnego stresu emocjonalnego, po raz pierwszy pojawił Messing możliwość sugestii.

Przyjeżdżając do Berlina, Wolf osiadł posłańca do domu do Dragunshtrasse zwiedzających. Miał na sobie rzeczy, torby, zmywanie, czyszczenie jego buty. Później, wspominając swoje życie, Messing powiedział, że to chyba najtrudniejszy czas w jego życiu. On jest zawsze głodny, bo zarabiają niewiele. Wszystko skończyłaby się, być może, bardzo tragiczne, gdyby nie przypadek ...

Pewnego dnia został wysłany w pakiecie w jednym z przedmieść. Prawo w berlińskim moście, upadł w omdlenie głodny. Został przewieziony do szpitala. Omdlenie nie został przyjęty. Puls i oddech nie było, ciało było zimne. Wilk przeniósł się do kostnicy. Jest studentem stało się zauważyć, że serce nadal bije chłopca.

W świadomości Wolfe prowadzi na trzeci dzień, profesor Abel. To był utalentowany psychiatra i neurolog, który cieszył się popularnością w swojej społeczności. Abel wyjaśnił Wilk, który był w stanie letargu spowodowanego przez anemię, wyczerpanie, wstrząsów nerwowych. Abel, ku swojemu zdumieniu odkryli również, że Wilk jest w stanie całkowicie kontrolować swoje ciało i nazwał to "niesamowite medium."

Abel zaczął umieścić eksperymenty z Messing. Po pierwsze, próbował zaszczepić w chłopcu poczucie ufności w jego moc, powiedział, że mógł powiedzieć wszystko co chce.

Wraz ze swoim przyjacielem i kolegą, prof Schmitta, psychiatry, Abel zaczął prowadzić eksperymenty z sugestią chłopca. Z tymi ludźmi, z uśmiechem Abla, uważał Messing, i zaczął się uśmiechać do niego, życie.

Abel wprowadziła Messing z pierwszym w jego impresario życia - Pan Tselmeysterom, przystojny i nakładające człowieka 35. Od razu dał Messing dziwacznego pokazu w Berlinie. Tygodniowo w piątek rano przed bramy otworzył Freak Show, Wolf poszedł do kryształowej trumnie i przyniósł w kataleptyczny państwa. W tym stanie, w ciągu trzech dni - od rana do wieczora - leżał nieruchomo popełnione. Z wyglądu Messing nie można odróżnić od zmarłych.

W panoptikum Messing pracował dłużej niż sześć miesięcy. Oznacza to, że około trzech miesięcy swojego życia spędził w przejrzysty zimna trumny. Zapłacił za taką pracę pięć znaków dzień - Fabulous dla niego w wysokości czasu.

W wolnym czasie Messing trenował swoje unikalne zdolności. Zaczął mu dobre zrozumienie eksperymentach przeprowadzanych przez Abla i Schmitta, psychicznej dyspozycji, nauczył się wyróżnić refren "Dźwięk" w swoim umyśle myśli innych osób jest to, że "Głos", że potrzebuje usłyszeć. W wolnym czasie udał się do rynków w Berlinie. Zazwyczaj szedł wzdłuż straganów, a "słuchał" prostych pomysłów niemieckich chłopów. Aby zweryfikować poprawność jego percepcji, czasem doszedł do każdego licznika i powiedział poważnie patrząc w oczy osobie:

- Nie martw się ... Nie myśl o tym ... Wszystko będzie dobrze ... Okrzyki zdziwienia Messing przekonany, że nie mylił się.

Takie szkolenia, pracował przez ponad dwa lata. Abel nauczył wilka i innego iskusstvu'-off siła władzy woli czy tego bólu. Kiedy poczuł, że nauczył się panować nad sobą całkowicie, a następnie zaczął występować w Variety Winter Garden - Vitergartene.

Wczesnym wieczorem, on działał jako fakira. Zmusił się, by nie czuć bólu, kiedy igła nadstawił pierś przebite igłą przez szyję. Podsumowując, aktor opuścił scenę, ubrana w milionera.

Następnie złodzieje pojawili się na scenie. Oni "zabili milionera", a skarby jego (oczywiście fałszywe) wręczył gościom, siedząc przy stole, prosząc ich, aby ukryć w dowolnym miejscu, ale nie rób z sali. Następnie w sali pojawił się młody wilk detektyw Messing. Poszedł od stołu do stołu i każdy stół, panie i panowie poprosił go, aby powrócić do określonego skarbu, ukrytego gdzieś tam, a tam jest coś. Liczba ta jest stosowana konsekwentnie udaną y publicznej Berlin.

Kiedy Wolff miał 15 lat, jego menedżer dał sławny w czasie cyrku Busha. To był 1914 rok cz.

Pierwsza wojna światowa. W swoim programie, niewiele się zmieniło. Ta sama igła, samo przekłuwanie szyi. A pierwsze eksperymenty psychologiczne. W cyrku wykonawców Busha nie "zamordowani milionera" i nie rozpowszechniać swoich klejnotów dla zwiedzających, ale wręcz przeciwnie, oni zebrali różne rzeczy. Wtedy te rzeczy są zaniżane w jednym stosie, a Wolff musiał rozbierać go i dać właścicielom.

W 1915 Messing ze swojego szefa, pana Tselmeysterom, udał się do swojej pierwszej trasy koncertowej - Wiedeń - z programem psychologicznych eksperymentów. Z cyrk się skończył na zawsze. Wycieczka trwała trzy miesiące. Jego występy przyciągają powszechną uwagę. Był "atrakcją sezonu".

Tu, w Wiedniu, Messing spotkał się z Albertem Einsteinem. Następnie, w 1915 roku, Einstein był w apogeum jego kariery startu. Po ukończeniu jednego ze swoich przemówień Messing, zaprosił go do swojego domu.

Gdy przyszedł do Einsteina, Messing spotkał tam, oprócz właściciela, inny człowiek - Sigmund Freud - słynny lekarz austriacki i psychologa, który stworzył teorię psychoanalizy.

Oznacza to, że Freud zaproponował mu przystąpić natychmiast do eksperymentów. Stał induktor Messing, tj. rozpoczął psychicznie wydawać rozkazy.

Pierwszym celem był następujący: iść do przebieralni stole, podejmują pincety i wrócił do Einsteina ... vyschipnut jego wspaniałe bujne wąsy trzech włosków. Biorąc pęsety, Messing udał się do wielkiego uczonego, przeprosił, powiedział mu, że chce mu Freuda. Einstein uśmiechnął się i złożył ją w policzek ...

Drugie zadanie było proste: Nałóż na skrzypcach Einsteina i poprosić go, aby na nim grać. Messing zakończona i jest cichy komenda Freud. Einstein zaśmiał, wziął łuk i zaczął grać. Wieczór przeszedł w miłej i przyjaznej atmosferze, chociaż jeden z rozmówców - Messing - miał zaledwie 16 lat życia.

W rozstania, Einstein powiedział: "To jest złe - przyjdź do mnie ...

 


Po zakończeniu służby wojskowej, Wolf Messing wrócił do psychologicznych eksperymentów. Wraz ze swoim nowego menedżera, pana Kobak, odbył liczne wycieczki w różnych krajach europejskich. Mówił z jego doświadczeń w Paryżu, Londynie, Rzymie, Berlinie, Sztokholmie, Rydze.

W Rydze, na przykład, udał się samochodem po ulicach, siedząc na fotelu kierowcy. Jego oczy były mocno związane z czarnym ręcznikiem, połóż ręce na kierownicy, stopy stały na pedałach.

Sterownik ten jest w istocie jazdy samochodem z Messing ręce i nogi, siedział obok niego psychicznie i podyktował że należało to zrobić. To doświadczenie, wystawiona w oczach tysięcy widzów, była bardzo interesująca, ponieważ ani przed ani po brudząc się za kierownicą samochodu nie jest jeszcze zachowane.

W tych latach również udał się do innych kontynentach - Azja, Australia, Ameryka Południowa i Indie.

W znanym już w tym czasie Messing często traktowane osoby z wnioskami o różnym charakterze: w celu uregulowania stosunków rodzinnych, odnaleźć skradzionego mienia, itd.

Jeden taki przypadek wiąże się z incydentu w starym rodowym zamku wykresów Czartoryskiego. To był bardzo bogaty i sławny, rodzina w Polsce. Miała duże majątki i posiadał ogromne zasoby. Ilość Czartoryski sam był bardzo wpływową osobą w kraju. Z jakiegoś powodu zaapelował o pomoc? To, co mówi w swoich wspomnieniach, że Messing:

"A w tej rodzinie stracił życia, przekazywana z pokolenia na pokolenie, klejnot - broszka diament. Według jubilerów, którzy widzieli go to kosztować nie mniej niż 800.000 złotych - prawdziwie astronomiczna suma. Wszystkie próby znalezienia jej były bezskuteczne. Przeciw komu ma podejrzeń w ogóle od hrabiego Czartoryskiego nie było: obcy, aby wejść do mocno strzeżonego zamku prawie nie mógł, a w jego licznych sług Earl był pewien. Byli to ludzie oddani do rodziny hrabiego, pracował przez dziesięciolecia, a kto cenione miejsce. Zaproszeni prywatni detektywi byli w stanie rozwikłać sprawę.

Ilość Czartoryski przyszedł do mnie na swoim samolotem - Rozmawiałem w Krakowie - powiedział to wszystko, i zaproponował, czy ten biznes. Następnego dnia, wykres w samolocie lecieliśmy do Warszawy i kilka godzin później znalazł się w swoim zamku.

Muszę powiedzieć, że w tych latach miałem klasyczny wygląd artysty: długie do ramion włosy czarne jak smoła kręcone, bladą twarz. Mam na sobie czarny garnitur z szerokim czarnym płaszczu i kapeluszu. I łatwo było liczyć dać mi artystę zaproszono do pracy w zamku.

Rano udał się do wyboru "natury". Przede mną byli wszyscy pracownicy jednego wykresu do ostatniego człowieka. I jestem przekonany, że właściciel zamku miał rację: wszystkie te osoby są absolutnie szczery. Spotkałem się z wszystkich właścicieli zamku - wśród nich też nie był złodziejem. I tylko jeden człowiek nie mogłem powiedzieć nic określonego. Czułem się nie tylko jego myśli, a nawet jego nastrój. To był jakby zamknięty na mnie nieprzezroczysty ekran.

To był niedorozwinięty chłopiec z jedenastu, syn jednego z sług, od dawna pracuje w zamku. Cieszył się ogromnym domu, właściciele, którzy mieszkają tutaj nie zawsze są pełne wolności, może pójść do wszystkich pomieszczeń. Nic złego, nie została zauważona i uwaga, a zatem nie zapłacić. Nawet jeśli popełnił kradzież, a następnie, bez zamiaru całkowicie unthought i bezmyślnie. Była to jedyna rzecz jaką mogłem sobie wyobrazić. Musieliśmy sprawdzić swoją hipotezę.

Zostałam sama z nim w pokoju dziecięcego pełnym zabawek. Udawał, narysować coś w notesie. Zdjął z kieszeni złoty zegarek i pokręcił je w powietrzu na łańcuchu, motywować ubogich. Odczepić zegarek, położył je na stole, z pokoju i patrzył.

Jak oczekiwano, chłopiec podszedł do mojego zegarka, uścisnął je w łańcuchu, jak ja, i umieścić go w ustach ... Bawił się nimi na co najmniej godzinę. Potem podszedł do olbrzymiego wypchanego niedźwiedzia, stojącego w rogu, i z zadziwiającą zręcznością wspiął się na głowie. Jeszcze chwila - i mój zegarek, po raz ostatni błysk złota w rękach, zniknął w paszczy bestii szeroko otwarte ... Tak, nie mylę. Oto nieświadomym złodziejem. Ale jego cichy wspólnik, właściciel skradzionych przedmiotów - wypchany niedźwiedź.

Gardła i szyi z wypchanym niedźwiedziem trzeba było wyciąć. Stamtąd do rąk zdumionych "chirurgów" i administrować operację, dostanie całą masę błyszczących przedmiotów - pozłacane łyżeczki, dekoracje świąteczne, kawałki kolorowego szkła z rozbitych butelek. Była też rodzina skarb hrabiego Char-toryyskogo, z powodu utraty który został zmuszony do odwołania się do mnie.

W ramach kontraktu wykres musiał zapłacić mi 25 procent wartości znalezionych skarbów - w sumie około 250.000 złotych o łącznej wartości wszystkich znalezionych w pechowej "pokrywa" przedmiotów przekroczyła milion złotych. Poddałem się tej kwoty, ale odwołał się do wykresu z prośbą, aby powrócić do wywierać swój wpływ w diecie, tak aby został odwołany tuż przed polski rząd przyjął dekret, naruszające prawa Żydów. Nie jest zbyt hojny właściciel broszką diamentu, hrabia zgodził się na moją propozycję. Dwa tygodnie później, decyzja ta została odwrócona "(B. Messing O sobie -.. Moskwa, wydawnictwem literatury politycznej, 1991, s. 28-29.).


Te i podobne przypadki Wilka Messing miał ujawnić wiele. Oto kolejny jeden z nich:

"Psychologicznie, ciekawe zdarzyło mi się w Paryżu. To był rewelacyjny w latach dwudziestych to Denade bankiera. Denade był bardzo bogaty i bardzo skąpy człowiek. Jak już zaawansowane lat po śmierci jego żony, ożenił się ponownie do młodej kobiety się oszukiwaniu przez jej bogactwa. Miał córkę, która jest także niezadowolony ze swego życia: narzędzia, które pozwalają jej ojciec, ona nie była wystarczająco jasno. Są trzy takie zróżnicowane, chociaż będąc w ścisłym związku, osoby i były jedynymi właścicielami Denade wille. Pokojówka nadchodzi, aw nocy nie ma cudzoziemcami w Denade domu zostać.

Tymczasem było całkiem dziwne rzeczy dzieje. Zaczęło się od tego jedną noc sam w pozostałej Denade zobaczył, że wisi w jego pokoju portret pierwszej żony kołysały najpierw jeden, potem na drugą stronę. Ze strachu szerokich oczu wpatrzonych patrzył na portret. Wydawało mu się, że jego zmarła żona tylko poruszył głową, ręce, ruch spływały jej po twarzy. Wrażenie, że chce vyprysnut z ramy, ale nie można tego zrobić, więc portret huśtawki.

Łatwo sobie wyobrazić, jak pod wrażeniem jej na zabobonną starca. On nie mógł podnieść się z krzesła. Zamykając oczy, zaczął płakać. Tylko pół godziny lub nawet później - nie Denade spojrzał na zegarek - jego krzyki prowadził do tej pory wracający z teatru żoną i córką ...

Od tego czasu, portret zaczęła mrugać i wstrząsnąć co noc. Jest to często towarzyszy pukanie na ścianie w miejscu, gdzie wisiał portret. Ze względu na charakter dźwięków wydawało się, że urodził się w obrębie murów. I jeszcze jedno: zazwyczaj wszystko, że piekło jest miejscem, w czasie, gdy żony i córki nie było w domu. W obecności portretu zachowywał się normalnie.

Denade na policję. W nocy, w tajemnicy przed wszystkimi w swoim pokoju był detektywem. W wyznaczonym czasie, portret zaczęło się wychylać i rozległo się pukanie. Nie skrępowany detektyw poszedł do portretu, ale w tej chwili najbardziej złym, potknął się na czymś i upadł i skręcił nogę. Następnie przekonanie, że w tym przypadku zamieszany Złego, stała się powszechna. Policja wycofała się. Denade otrzymała swój los i "złych duchów".

Wtedy właśnie zainteresował się okazji, aby dowiedzieć się o niej z gazet ... Prefekt paryskiej policji poinformowała mnie Denade. Tajemnicy przed wszystkimi mam przebywał w swoim pokoju pierwszej nocy, nieszczęśliwy człowiek był bliski szaleństwa, ale nie usunie portret pierwszej żony. Pomimo jego ponownego małżeństwa, on wiernie strzeżone jej pamięci. Aby odłożyć sprawy nie było, jutro może być za późno. Słabe Denade może zwariować lub umrzeć ze strachu na minutę. Powiedział mi, że nikt w domu: żona i córka poszła do teatru. Przyczyniły się do faktu, że tajemnicze zjawisko miało miejsce.


Mamy zgasił światło. Od razu poczułem, że willa nie jest pusty. Bardzo szybko zdałem sobie sprawę, że w pokoju obok - pokój córki - ktoś jest. I prawie natychmiast rozległo się pukanie do ściany. W tym samym czasie, widziałem w przyćmionym świetle Moonbeams, wchodzących przez okno, że huśtawki portret. Szczerze mówiąc: to był bardzo niesamowity widok. Denade bezwładnie, nie mogąc przenieść kończynę, leżąc bezradnie na krześle ...

Bardzo starannie, dzięki czemu jego sposób na palcach wzdłuż ścian chi, tak aby nie być w stanie płaskie stopy detektywa, podkradłam do drzwi i wyszedł na korytarz. Potem poszedłem obok do pokoju córki i zapukał do niej. Pukanie do ściany Denade pokoju natychmiast zatrzymany. Bardzo ciężko zapukałem ponownie i mocno naciskając ramię, otworzył drzwi. Stripped śrubę, clinked i upadł na podłogę w pokoju na łóżku leżała młoda kobieta. Udawała, że ​​właśnie się obudziła.

- Jesteś w teatrze,, Mademoiselle - powiedziałem. - Jak tu ..?

Oglądałem gorączkowy zamęt swoich myśli podczas ich czytania. Po kilku chwilach zacząłem wyczyścić cały mechanizm ukrytej przestępstwa.

Córka i macocha, jak się okazuje, już dawno znaleźli wspólny język. Obaj nie pasowały do ​​skromnego stylu życia, który prowadził Denade i którzy zostali zmuszeni do i są. Zarówno młode kobiety marzenie milionów bankiera master i Ulubione, aby wyświetlić je najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem jest doprowadzenie do starego, chorego człowieka do szaleństwa. W tym celu tajny mechanizm został zaprojektowany, co doprowadziło ruch w pokoju wisiał portret Denade. Mam doświadczenie prawdziwą przyjemność, gdy prefekt tej nocy w mojej rozmowie telefonicznej wysłał policję, a dwóch przestępców zostało aresztowanych (B. Messing O sobie -.. Moskwa, Wydawnictwo Literatury Politycznej, 1991, s. 30-32.).Najlepszy ze wszystkich, w słowach Messing, poczuł losy mężczyzny, który odbył się po raz pierwszy w moim życiu, a nawet nie widać w ogóle, dopiero człowiek należący do tego tematu, a myśl o nim obok krewnego lub bliskiej osoby.

Kiedyś, w latach trzydziestych, w Polsce, dla Messing przyszedł przyjąć młodą kobietę. Przyszedł jako człowiek, który można czytać w myślach, wiem, co jest ukryte przed innymi.

Wzięła zdjęcia mężczyzn, niektóre młodziej niż jej wiek, ma wyraźne podobieństwo do jej krewnych.

- Mój brat - powiedziała Messing. - Dwa lata temu wyjechał do Ameryki. Szczęścia. I od tego czasu - jedno słowo. Czy żyje? Można się dowiedzieć?

Messing spojrzał na karty akceleratora kobiet Brother. I nagle zobaczyłem go jak zszedł z tej karty, żyją w dobrym kolorze. Messing, powiedział:

- Nie martw się, pani Twój brat żyje. Miał trudny czas, to jest teraz łatwiejsze. Otrzymasz od niego list, trzynastego dnia, biorąc pod uwagę teraźniejszość. "

Kobieta zniknęła i jak zwykle mówił o wszystkich sąsiadów. Poszedłem pogłoski, że przyszedł do dziennikarzy. Prasa rozpoczęła debatę: Messing popełnił błąd czy nie? Na trzynastym, oni przewidzieć, dzień w tym reporterów miejskich zebrał niemal wszystkie polskie gazety. List z dalekiej Filadelfii doszła do pociągu wieczorem ...

Fakt ten napisał wiele polskich gazet. To była jedna z sensacji.

Messing był w praktyce i przypadek związany z błędną przepowiedni los człowieka. Jednak nie jest źle. Oto jak wspomina go:

"To było po raz kolejny w Polsce. Dostałem bardzo starszą kobietę. Siwe włosy. Zmęczony dobrym człowiekiem. Wieś przede mną i zaczęła płakać ...

- Son ... Dwa miesiące bez śladu z duchem ... Co jest nie tak z nim?

- Daj mi swoje zdjęcia, jakiś przedmiot jego ... Może masz swój e-mail?

Kobieta wyjęła niebieski kopertę urzędową, wręczył mi ją. Nauczyłem się od niego pisemne kawałek papieru z plamami zamazane atramentem. Widzimy wiele łez przelał w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, matka na tej liście-i papierowe wykładane.

Nie muszę czytać w takich przypadkach, ale nadal czytam odwołania. "Droga matko! .." I kończący "Twój syn Vlad". Skupiony. I zobaczyć, widzę przekonanie, że człowiek, który napisał tych stronach są martwe ...

I zwrócił się do kobiety:

- Pani, Bądźcie mocni ... Bądź odważna ... Czy masz dużo rzeczy w życiu. Pomyśl o swojej córce. Ona spodziewa się dziecka - wnukiem. Ona ma nie będzie w stanie rozwijać go ...

Wszelkimi sposobami starał się odciągnąć ją od pytanie zadane o swoim synu. Ale nie jest oszukać serce matki? Więc w końcu powiedziałem: - Zabił Vlada ...

Kobieta uwierzyła mu od razu ... Tylko pół godziny później odeszła ode mnie, tryby w ręku chusteczka mokra od łez ...

Zapomniałem wspomnieć sprawę: w dniu rozmawiając ze mną, poprosił mnie o pomoc, konsultacje trzy lub cztery osoby. I w tym kalejdoskopie ludzi zgubił dobrą zmęczony osobę, tęsknota za matką oczach straciła syna ... I, oczywiście, teraz nie mogę myśleć o tym, gdyby nie było na kontynuację tej historii ...

Miesiąc i pół otrzymał telegram: "Pilne przyjść". Wezwano mnie do miasta, gdzie byłem ostatnio.

Przyjechałem z pierwszym pociągiem. Wyszedłem z samochodu - tłum na stacji. Tylko nie pozdrowienia, nie kwiaty, nie uśmiecha się - poważne, nieprzyjazne twarze.

Wydaje się, że młody człowiek:

- Nie jest brudząc się?

- Tak, to ja bawić ...

- Messing szarlatana, myślę, że nie spodziewa się dobry odbiór u nas ..?

- Dlaczego jestem szarlatanem? Nigdy nie oszukiwał nikogo, nie boli ...

- Ale ty pogrzebana żywcem ..!

- Nie jestem grabarzem ...

- I bardzo blisko wbite do trumny tej kobiety ... Moja biedna matka ...

I mgliście pamiętam jej twarz, widział mnie. I zapytał:

- Po tym wszystkim, którego pochowano żywcem?

- Ja! - Poznaje młodego mężczyznę.

Zrozumieć, jak to zawsze w takich przypadkach było w żydowskiej, domu rabina. Pamiętali całą historię.

- Daj mi - pytam kobietę - list, który mi pokazałeś wtedy.

Ujawnia torebkę, wyciąga. W tej samej kopercie niebieskim, tylko łza plamy zostały dodane. Płynęli z mojej winy te cenne łzy! Patrzę na strony z rozmytym tuszem - i po raz kolejny dochodzimy do przekonania, że ​​mężczyzna zmarł, który napisał list, mężczyzna zmarł, którzy podpisali "Twój syn Vlada" ... Ale potem, kto jest ten młody człowiek?

- Masz na imię Vlad? - Tak, Władysław ...

- Osobiście napisałem ten list?

- Nie ...

Dla mnie jest to "nie", jak błyskawica, oświetlając świat.

- Kto to napisał?

- Mój przyjaciel. Pod moim dyktando ... I ponieśli z rąk ... Byliśmy z nim w szpitalu.

- Jasne ... Twój przyjaciel nie żyje? ..

- Tak. Zmarł. Dość niespodziewanie.

Zwracam się do kobiety:

- Pani, przebacz mi łez, które rzucają po naszym spotkaniu ... Ale nie można wiedzieć wszystkiego na raz ... Dałeś mi list i powiedział, że napisał do swojego syna. Widzę, że ręka, która napisała te słowa - martwe ... Dlatego powiedziałem, że twój syn zmarł ... "(B. Messing O sobie -... Moskwa, Wydawnictwo Literatury Politycznej, 1991, s. 96-98).


   01 września 1939 opancerzony armii niemieckiej przetoczył się granice Polski rozpoczął II wojnę światową. Messing sobie sprawę, że nie mógł pozostać w okupowanej przez Niemców terytorium Polski, a jego głowa jest w tym momencie została oszacowana przez niemiecki rząd w 200.000 marek. Było to spowodowane faktem, że w 1937 roku, mówiąc w jednym z teatrów warszawskich w obecności tysięcy ludzi, przepowiedział śmierć Hitlera, jeśli zwróci się na wschód. Ta przepowiednia Hitler wiedział, jak to było drukowane w wielu polskich gazetach na pierwszej stronie.

W tym czasie, brudząc mieszkał w swojej rodzinnej wsi, jego ojciec. Wkrótce to miejsce zostało zajęte przez wojska niemieckie, a tam Niemcy zorganizowali getto. Wilk Messing był w stanie uciec do Warszawy, a cała jego rodzina opuściła dom, później zmarł na Majdanku, w getcie warszawskim.


  W Warszawie, brudząc się jakiś czas ukrywał się w piwnicy mięsa handlowej. Pewnego wieczoru, kiedy wyszedł na zewnątrz, był zajęty. Officer przez długi czas wpatrując się w twarz, a potem wyciągnął kartkę papieru z obrazkiem.

- Kim jesteś? - Zapytał oficer.

- Jestem artystą - Messing powiedział.

- Kłamiesz! Ty - Wolf Messing! Że przepowiedział śmierć Hitlera ...

Cofnął się, a następnie zapłacił straszliwą Messing cios siły na szczęki. Splunął krwią, wraz z sześcioma zębami ... Następnie został przewieziony do komisariatu policji i zamknięty w izolatce. W tej krytycznej sytuacji, dar Messing nie zawiedli go. On napięte wszystkie swoje siły i zmuszony do zebrania w celi policji, który w tym czasie byli w obszarze strony. Wszyscy, łącznie z szefem, a kończąc na tej, którą miał na straży przy wyjściu. Kiedy to robią, w posłuszeństwie woli Messing, zgromadzonych w swej komnaty Messing, który leżał przed przejściem, jak gdyby umarł, szybko wstał i wyszedł na korytarz, pchnął śrubę skrępowana z żelaznymi drzwiami i odszedł ...

Messing zdecydował, że jedynym sposobem dla niego było wjechać na terytorium Związku Radzieckiego. Dokonywanie drogę w tajemnicy, wreszcie dotarł zachodni Bug, a po przejściu na drugą stronę, był na terytorium ZSRR.

Tu na początku miał bardzo trudne. Nie znam nikogo, nie mówią w języku rosyjskim. Ponadto w tym kraju w czasie, nie lubił lub wróżbici, ani czarownicy, ani palmists lub telepatów, wśród nich brudząc się i leczyć.

Ale była jedna osoba, która wspierała go. To był dyrektorem Departamentu Sztuki P. A. Abrasimov.

Na własne ryzyko, zwrócił się do straży Messing artystów, służąc obwodzie brzeskim. Życie powoli zaczął budować ... W maju 1940 roku, Messing został wysłany do Mińska, zaczął tournee po całym kraju.

Kiedyś, podczas tournee w Gomel, on podszedł do dwóch mężczyzn w mundurach, czapkach. Przerywanie doświadczenie, przeprosił na sali i zajął Messing z nimi. Jak się później okazało, aby wziąć do Stalina. Oto jak opisuje on swoje pierwsze spotkanie Messing z "ojca narodów":

"Przyszliśmy - gdzie nie wiem. Później stało się jasne, że to hotel. I zostawić w spokoju. Po chwili znów został zabrany. I znowu dziwny pokój.

Wpisz mężczyznę z wąsami. Pozdrawia. Poznałem go od razu.

Odpowiedź brzmi:

- Witam. Nosiłam ręce ...

- Jak to na rękach? - Stalin był zaskoczony.

- Pierwszy maja ... W demonstracji ...

Stalin był zainteresowany sytuacją w Polsce, Moje spotkania z Piłsudskim i innych przywódców Rzeczypospolitej. Induktorem kopalni nie był.

Po rozmowie dość długi, wypuszczając mnie, Stalin powiedział:

- Aha, i przebiegły jesteś brudząc się.

- To nie ja spryt, - odparłem. - To jest naprawdę sprytny jesteś tak ..!

Spotkałem się ze Stalinem i późniejszych. Prawdopodobnie w jego imieniu zostały gruntownie przetestowane moje umiejętności. Pamiętam te kontrole:

I otrzymał zadanie do otrzymania 100.000 rubli w banku państwa na czystej kartce papieru. To doświadczenie prawie skończyła się tragicznie.

Poszedłem do kasy wręczył mu wyrwane z papieru notebook szkolnego. Otworzył walizkę, umieścić małe okno na bariery. Starszy urzędnik spojrzał na papierze. Otworzył kasa. Odliczył sto tysięcy ... Dla mnie było to powtórzenie sprawy do przewodu kolejowego, którego muszę wziąć kawałek papieru za bilet. Dopiero teraz to nie jest reprezentowana na mnie, w rzeczywistości, bez żadnych trudności.

Zamknięcie sprawy, udałem się do środka pomieszczenia. Zwrócił się do świadków, którzy byli do podpisania aktu eksperymentu. Gdy ta czynność została zakończona, z tą samą walizką poszedłem do kasy.

Spojrzał na mnie, spojrzał na kartce tetrada, posadzono je na gwoździu z anulowanych kontroli tułowia, od którego zacząłem, aby usunąć sztywne otwartym pakiety pieniędzy ... Nagle pochylił się w fotelu i zaczął charczeć ... Zawał serca! .. Na szczęście wyzdrowiał i potem "(B. Messing. O sobie. M., Univ politycznej literatury, 1991, s.. 39-40).

Messing, po przetestowaniu swoich umiejętności, często działają w salach koncertowych w różnych miastach z sesji w myślach do czytania ("psychologiczne eksperymenty", jak nazwał jego mowy).

Jak wiecie, w tym czasie, tuż po podpisaniu paktu Ribbentrop-Mołotow, cała prasa radziecka i media w każdy sposób gloryfikować sowiecko-niemieckiej przyjaźni i mądry Stalin, który dostarczył ludziom z wojny.

Kiedy Messing został zaproszony do wykazania swoich psychologicznych eksperymentów w bardzo ponurego i jednocześnie, zamiast Elite - klubu z NKWD w Moskwie. Mowa zwrócił się do końca. Messing odpowiedział na notatki, które, choć nie podpisał, ale były całkiem nieszkodliwe, koncentruje się na szczegółach. W tamtych czasach ludzie, którzy byli jeszcze w stanie zadać sobie nawzajem pytania, mogą to zrobić, tylko pobyt na tej stronie drutu kolczastego.

Ale tu m.in. błysnął notatkę: "Co sądzisz o pakcie sowiecko-niemieckiej" Roztropny człowiek byłby po prostu zostawili go bez opieki lub przynajmniej wymamrotał kilka niezrozumiałe zwroty reakcji nierozerwalnej przyjaźni między dwoma narodami, które zostały wypełnione w tych dniach strona Radzieckie Gazety Ale Messing nie był rozważny człowiek. Jak tylko czytał pytanie, jak on, jak niektórzy mówią jasnowidz ", udał się do obrazu." Od razu ze sceny starał się doprowadzić go do publiczności:

- Widzę czołgi z czerwonymi gwiazdami na ulicach Berlina!

Pomiar Hall. Było cicho, bardzo cicho. Aby zrozumieć, jak i to, co usłyszał te słowa, trzeba było żyć w tym czasie. Potrzebujesz zaprezentować siebie i te, które siedziały na korytarzu. To był śledczy, kapitan masowych egzekucji i masakr, że ci, którzy mówili, lub przynajmniej słuchali tego, natychmiast wysłany do obozu koncentracyjnego lub rozstrzelano. Niektórzy, którzy siedzieli przy drzwiach, na palcach, jeden po drugim zaczęli podkradać się do drzwi: "Ja tam nie było!"

Sprawa ta była kontynuowana. Jednak nie, jakie ma uczęszczać. Jakoś ten odcinek stał się znany na stronę niemiecką, a Ludowy Komisariat Spraw Zagranicznych ZSRR musiał wyjaśnić, że oświadczenie nie odzwierciedla indywidualne poglądy rządu sowieckiego. W każdym razie, to wyraził ubolewanie z powodu incydentu.

Tak, że władze starały się zapomnieć, ale jednocześnie zapomnieć bardzo Messing, co było dla niego w tym czasie nie najgorsza opcja. Plakaty z jego nazwiskiem zniknął, a jego temat wkradł mroczne plotki. Na szczęście okazały się one nieprawdziwe. Aby nie dotykać Messing przyszedł rzekomo od Stalina.

Messing o swoich przewidywaniach, jednak szybko przypomniał - zaczęła się wojna. Zaczął mówić znowu, podróżując do różnych miast. Tysiące ludzi pisane do niego, próbował spotkać po sesji, chcąc dowiedzieć się czegoś o swoich bliskich, którzy byli na froncie. Ale bawić kategorycznie odmówił odpowiedzi na pytania takie jak:

- Nie mogę wykonać jedną szczęśliwą rodzinę i pozbawiony nadziei dziesięć innych.

W 1943 roku, w środku wojny, Messing pojawił się na scenie w Nowosybirsku Opera House. Między innymi podał notatkę z pytaniem: "Kiedy wojna się skończyła?" Jak tylko przeczytałem zdanie Messing, stało to samo kilka lat temu w klubie z NKWD. W tej samej chwili ", udał się do obrazu", a on wyraźnie "widział" datę - "8 maja" - i nazwał ją. On nie jest "widziany".

a przewidywania stały się znane Stalina. W każdym razie, przewód został podpisany przez kapitulacji Niemiec, Stalina, według Messing, wysłał mu telegram, w którym zauważył, dokładność jego daty. Wojna skończyła się, jak wiemy, w dniu 9 maja. Messing pomylić tylko jeden dzień.

Podczas wojny, brudząc się dużo pracy, wykonywał w sklepach roślin, czasem tuż pod gołym niebem. Zapłaciłem mu za mówienie dużo. Na własny koszt, był w stanie dać pilotów wojskowych dwóch płaszczyznach: po pierwsze - w 1942 roku, druga - w 1944 roku

W pierwszych latach powojennych, Messing podróżował po całym kraju, występując na całym świecie z ich "eksperymentów psychologicznych". W 1950 roku, jego bezpośrednich przełożonych zapytał Instytucie Filozofii Akademii Nauk ZSRR o pomoc w przygotowaniu tekstu, który wyjaśni materialistyczny charakter eksperymentów. To były trudne czasy w filozofii nauki. Jedyną osobą, która posiadała prawo do wypowiadania się w filozofii nowego, był Stalin. Ten duży kult zrodził wiele małych kultów. Coś podobnego wydarzyło się w psychologii.

Wierzono, że wszystko zostało wyjaśnione, nic nowego w tej dziedzinie nauki nie ma i nie może być. Dlatego też, gdy naukowcy przetestowali zdolność Messing, oni przede wszystkim, spróbuj wszystko dziwne, niewytłumaczalne do dostosowania do znanych praw. Fakt, że ramy nie pasuje, Messing nie tylko zaleca się zrobić. Przez wiele lat występował na "naukowe" oświadczenie ..

Psychologiczne pokazują eksperymenty miały miejsce w programie pop-odpadów. Messing, trzymając nadgarstku ciekawy publiczności, szybko "odgadnąć", jego pragnienie - znaleźć ktoś siedzi w sali osób, które byłoby wyodrębnić "nadajnik pomysłów," Rzeczy, do ujawnienia na danej stronie książki, liczyć pieniądze w pani worka siedzi w pewnym zakresie, itd., itp.

Wszystkie te manipulacje, jak wizualnie potwierdzając hipotezę, że wszystko opiera się na przechwytywanie ledwo widoczne ruchy ideomotor mięśni, reagując na to czy tamto człowiek poczęty pragnienie, wiele zostało napisane i potwierdzone opinii naukowców, którzy nie pozwoliły spekulacje, że Messing będzie kierowany przez coś innego ale jego fenomenalne moce obserwacji.


Zazwyczaj na końcu swojego wystąpienia, B. Messing wykazały doświadczenia z bezkontaktowych, tylko zamówienia umysłu, zmuszając go do znalezienia w sali potrzebnej osobę, rzecz, lub zrobić sobie jakąś akcję. W tym roku opuścił salę w towarzystwie członka jury, którego obowiązkiem było przestrzeganie czystości doświadczenia - Messing odizolowany od społeczeństwa. Potem, kiedy jury z aktywnym udziałem publiczności entuzjastów ukryć obiekt, i wykonać tej operacji siedział w sali wszedł Messing, który, ku zaskoczeniu i radości publiczności, znalezienie tematu.W latach 60. nie było Messing z ciekawym przypadku. Oto co mówi o nim w swoich wspomnieniach:

"... I pokazał jej" psychologiczne eksperymenty "w artykule redakcyjnym gazety. Po sesji zostałem zaproszony do biura redakcji. 10 osób uczestniczyło dziennikarzy. Rozmowa zeszła na możliwości telepatii. Niektórzy ludzie wątpliwość moje umiejętności. Nieco wzburzony po sesji właśnie zakończył, nie weszła jeszcze w "stan normalny", a nawet podpuszczony na rozmowie, powiedziałem:

- Cóż ... Dam ci szansę zobaczyć moc telepatii ... Jesteś wszyscy dziennikarze. Zabierz swoje notebooki ...

Niektóre osoby z zainteresowania, inne z sceptycznym uśmiechem, ale wyciągnął wszystkie klocki. Ci, którzy nie mają poduszki, puste arkusze papieru pochodzi z edytor tabel. Uzbrojony wiecznego pióra ...

- Teraz napisać - Kazałem zabawy - Dzisiaj - 05 czerwca ... Między dwudziestym a w czerwcu 25-ty ... Przepraszam, co masz na imię? - Zwróciłem się do jednego z obecnych.

- Ivan Ivanov - łatwo odpowiedzieć.

- Tak, między dwudziestym a 25-gi w czerwcu, ty Iwanow, dostanie bardzo duży wzrost firmowej linii. Nowy termin ... Zwracam się z prośbą do wszystkich: kiedy to się stanie, zadzwoń do mnie ... Wszystkie zapisane? Cóż, kilka tygodni i dowiedzieć się, że miałem rację, czy nie.

Dwadzieścia sekund numer zadzwonił do mnie o różnych porach czterech. Iwanow został mianowany redaktorem naczelnym jednej z największych gazet ...

Świadkowie w tym przypadku są żywe i myślę, że każdy pamięta, że ​​dzień - 05. czerwca. Tylko nazwisko Iwanow nie patrzeć na listach redaktorów, nie wiem, czy byłby zadowolony do publicznej wiadomości w tej sprawie, a więc nie nazwać każdą gazetę lub jego imię "(B. Messing O sobie -.. Moskwa, Akademia z literaturą polityczną, 1991, s.. 95).

W czasie kryzysu karaibskiego Wolf Messing zadawane ludzi, którzy go znali. Oto co mówi:

- Doszedłem do Messing, "Wolf, G., słyszałem o blokadzie Kuby? Jeśli wojnie nuklearnej - to już koniec ... "

Powiedział, gdy państwo wkracza samokatalepsii, dać mu ołówek i papier. I prawie niewyczuwalny żaden impuls, uczniowie nie reagują na światło. Lekarz kładzie rękę mocno skompresowane ołówek. "Świat będzie" - słowa czytamy. "Mój kontakt podświadomości z" czymś "lub" ktoś "- Messing wyjaśnił pochodzenie informacji. - To, co się stało ... "

Wilk Messing zakończył życie jako zaszczytne Artysta RFSRR. Przemówienia jego zawsze był wielki spektakl i obecny artyzm na tych ludzi cały czas w stanie ciągłego napięcia, empathized z tym, co dzieje się z pacjentów, którzy byli na scenie. Sala dosłownie zamarł, nie było zupełna cisza, kiedy słynny artysta wykonywania złożonych zadań widzów.

Jego ostatni występ miał miejsce w moskiewskim kinie "październik" w 1974 roku w the Wolf Messing był wieczór, jak mówią, "cios" - Wszystkie eksperymenty przeprowadzono je bezbłędnie. Wkrótce ten niesamowity człowiek zniknął ...

Kim jesteś, Messere Messing?


Było psychiczne agenci Stalina wywiadu?

Na wielki polski psychiczny Wilk Messing, który przewidział koniec Hitlera i Stalina, wiele mówi się i pisze. Niektórzy uważają go wybitny psychiczny i prorokiem XX wieku. Inni kwestionowali jego talent i starannie sprawdzić wszystkie znane fakty z jego biografii. W tym przypadku, co do zasady, nie znajdziemy dowodów, do niektórych opowiadań, które są powszechnie znane. Na tej podstawie twierdzą, że w przypadku pociągu z prezentacją kontrolera zamiast biletu Fantik - to dziecko postrzegane młodego Wilka Messing żart Kontrolera.

Mówi się, że ucieczka przed nazistami Messing z chłodnicy komisariatu - własnego pomysłu ze względu na autopromocji. Wątpić w fakt, że znany eksperyment z banku emisyjnego Messing podobno dużą sumę pieniędzy na kartce papieru może mieć miejsce. Dlaczego nie?

Oficjalne śledztwo w archiwum banku pozostało bez odpowiedzi. Ponadto, po prostu znaleźć i dokumenty na temat eksperymentu z zdrowy Messing przezwyciężenia potrójny pierścień IV Stalin. Na tej podstawie naukowcy zrobić pochopnych wniosków: Wolf Messing z Józef Stalin nie jest spełniony.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele pytań i żadnych odpowiedzi. Oczywiście, najlepiej byłoby zadać je samodzielnie w trakcie sesji, profesor komunikacji telepatycznej z duchem zmarłego. Ale pewne dowody, że z Messing jako źródło informacji o tym okresie pracy sowieckiego wywiadu, i aktywnie, jest. Kwestia ta zostanie omówiona poniżej.

Specjalny wydział NKWD zainteresowani hipnozą

Neyroenergetiki tajne laboratorium powstało w strukturze NKWD w 1924 roku. Poprowadził ją lekarz-okultysta A. Barchenko i kuratorami byli B. Menzhinsky i G. Boki. Naukowcy zidentyfikowali KGB uzdrowicieli, szamanów mediów i hipnotyzerzy. Zagranicznych na pobyt z Wydziału Zagranicznego OGPU pomógł technologię wyszukiwania do wykorzystania w eksploracji psychiczne zdolności. Serwis Total Stalina inteligencja okresu przyciąga jak kuratorów i przedstawicieli, wszystkich, którzy mogą być przydatne do jego kraju, nawet w najmniejszym stopniu.

To było w tym okresie w największych miastach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych z takim samym sukcesem były żywo Wilk sesje Messing. I nawet poselski rezydencje INO OGPU nie przegap takiej figury jak tego polskiego medium.

Pierwsza wskazówka do Katarzyny Messing dał Konenkova w Nowym Jorku, gdzie rezydentem był I. Akhmerov, Czechow i Olga kiedy INO rezydent OGPU w Berlinie, był V. Zarubin. Ten genialny panie wiedział, że stosunki między Messing był Albert Einstein, Zygmunt Freud, Mahatma Gandhi, Józef Piłsudski, hrabia Czartoryski, Adolf Hitler, Szolem Alejchem, Marlene Dietrich. Trzeba dodać, że w tych miastach, gdzie pełnił B. Messing, Mieszkańcy byli bardzo kompetentnych profesjonalistów. Wiedzieli, bez centrum, jak korzystać z obecności w ich kraju psychiczny sławny. Pod tą nazwą w sowieckich ambasad i misjach handlowych przeprowadzono technik, które są w stanie łatwo wyciągnąć szereg znamienitych gości z doświadczonych źródeł informacji. Na politycznych bashes w naszej ambasadzie, co do zasady, nie iść. Kiedy te techniki są zwykle zapraszani mieszkańcy zabezpieczyć Wilk Messing z "podsłuch" miejscowej sali kontrwywiadu dla "rozmowy prywatne". Wyniki wywiadów zgłaszać w Centrum jako produkty własnej analizy.

W skrócie, jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie, że stwierdzono co najmniej jeden mieszkaniec, który pominięto możliwość skorzystania Messing jako źródła lub osoby, która wyświetla na sekretonositeley. Podobnie pobyt zawsze zaangażowany w pełnym możliwym zakresie, że o ile podczas wizyt innych członków rosyjskiej inteligencji. Takich jak N. Roerich S. Konenkov, M. Czechow, A. Vertinsky, Theremin, Erzya i inne. Jest to okres. Resident, którzy przegapili możliwość korzystania Messing dla ich kraju, współpracownikami, są oskarżeni o przynależność do tajnej służby wywiadu zagranicznego, ze wszystkimi ... Tak, zawsze zwiększenie zdolności operacyjnych sowieckiej rezydentury wywiadowczej, Messing koncertował w całej Europie. Udał się do Ameryki Południowej i Australii.

Messing operacyjnego wykorzystania w ZSRR

Kiedy wojna straciła możliwość brudząc się tournee za granicą i jej wykorzystania operacyjnego nie przestał. Wiadomo, że przez jakiś czas, wykorzystał swoje umiejętności wywiadu Nowosybirsku. Możemy założyć, że brał udział w szkoleniu radzieckich szpiegów Niekonwencjonalne metody uzyskiwania danych wywiadowczych.

Potem Messing przyciągnął do pracy nad takim tematem wrażliwym, a eksperymenty z delfinami jako broń. Jak delfiny uznać, że nawet stosunkowo blisko żeglujących ludzi wybrzeże rannych lub wyczerpane? Dlaczego on pewnie bierze na siebie ryzyko utonięcia? Zweryfikowany założenie, że delfin "przechwytuje" impulsy strachu, oddaje poczucie śmiertelnego niebezpieczeństwa, ściskając mężczyznę w danej chwili.

B. Messing, i przyciąga do pracy w Instytucie Chirurgii Serca, Naczyń. Bakulev Akademii Nauk Medycznych. Nie był zaangażowany w diagnostyce prawdopodobnych wyników wysokich pacjentów z chorobą. Jest to wyraźne wskazanie specjalnego zaufania, który okazał się Messing na 4 linii Urzędzie Ministerstwo Zdrowia i 9 KGB kontroli. Fizyczne bezpieczeństwo radzieckich przywódców był do wyłącznej kompetencji KGB.

W końcu niewiele osób wie, że Messing zapisane syna Stalina. Jego obrońca poprosił osobisty kontrwywiad Stalin był odpowiedzialny za bezpieczeństwo rodziny lidera i członków Biura Politycznego. W przeciwnym razie nigdy nie dowiedział się ingerować w intencji Wasilija Stalina do latania. To ściśle tajne informacje zaufać tylko bardzo oddany. To on odradza Wasilij latać w Swierdłowsku, wraz z Sił Powietrznych drużynie hokejowej. Syn lidera dostał się do pociągu Swierdłowsku. Samolot rozbił się z hokeistów.

Stalin był w stanie podziękować

Przywódca ściśle przestrzegać proroctwa Messing. Kiedy akt niemieckiej kapitulacji został podpisany, Stalin wysłał mu telegram, mówiąc: dokładność dat. Jednoznacznie zaprzeczać Messing osobiste spotkania ze Stalinem tylko ze względu na brak wpisów w księdze gości, jest to niemożliwe. Taka praktyka istniała. Byłem przywódcą linii telefonicznej awaryjnego z szeregu strategicznych agentów wywiadu.

Oczywiście, ochrona, aby rejestr takich wizyt ze względu na tajemnicę, tym wyższy był zakazany.

Dlatego możemy spokojnie założyć, że Stalin był skłonny do mistycyzmu niż raz potajemnie spotkał się z Messing i cieszył się jego przewidywania. Sam G. Wolff o tym, oczywiście, nigdzie w szczególności nie stosuje się. Zresztą, zdaje się, z wdzięczności za świadczone usługi Stalina osobiście upoważniony Messing za promocję prezentacji obrazu, jednak głównie na scenach prowincjonalnych klubach. Ale zgodnie z zatwierdzonym programem. Wszystko co nie pasuje do materialistycznej dialektyki, były zajęte. Podobnie jak w "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa.

Najwyraźniej do ścisłego przestrzegania umowy, Stalin zatwierdził przywłaszczenie Jego Królewska Mość Messing honorowy tytuł "Czczony Artist Rzeczypospolitej". W tym gatunku, B. Messing był tylko nadanie tytułu.

Innym znakiem wdzięczności wobec swego źródła informacji od starszego B. kurator Messing miał pozwolenie na przeniesienie się na początku lat 50-tych. w mieszkaniu na Novopeschanaya że "Medium" umieszczone na osobisty rozkaz Stalina. Pamiętaj, że nie Berii, który miał na ten cel mieszkaniowy. Oznacza to, że pisemne sprawozdanie do lidera, a Stalin umieścić rozdzielczość, a on śpiewał.
Ilustracyjny jest również fakt, że zdrowie Messing i jego rodzina zawsze odpowiedział słynny Błochin akademik. To może być tylko za zgodą kustosza wszechmocny. więcej

źródło www.gazeta.lv/story/9952.html

tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski google

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Agata 6:12, 2 kwietnia 2012

    Gdzie można przeczytać oryginalny tekst?

    Odpowiedz
  • Admin 9:25, 2 kwietnia 2012

    http://www.gazeta.lv/story/9952.html

    Odpowiedz
Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW