Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Messing misja w Pietropawłowsku ( 25.09.2009 )

2013-03-11 12:44:26, komentarzy: 0

 

 

Elena Chernyshova, Petropavlovsk

Żywa legenda, którego wygląd nawet w największych miastach świata stała się sensacją,
w 1967 roku udał się do Pietropawłowska. Ponadto, Wolf Messing odwiedził redakcji regionalnej gazety "Północny Kazachstan" (potem "banner Lenina"), a nawet wydał jednego z oficerów z ciężką chorobą.

To ciekawy fakt powiedział Maitre krajowego dziennikarstwa, redaktor gazety "Północny Kazachstan," członek Związku Pisarzy Kazachstanu Władimir Shesterikov. W tym czasie był odpowiedzialny za publicznym sektorze kultury poprzez Unię redakcyjnej i przekonany, że miasto wymaga odwagi, odważą się zaprosić gwiazdy spotkać w gazecie. Zadzwonić do hotelu, gdzie mieszka gość, rozmawiał z jego menedżer Valentina Iwanowie i wkrótce otrzymał zgodę na spotkanie. O wyznaczonej godziny na Messing udał redakcja "jeep".
- Nasze spotkanie z Wolfem ścianach Messing Grigorevichem rozpoczął się w artykule redakcyjnym, możemy powiedzieć, sensacyjne - mówi Vladimir G. Shesterikov. - Zanim nawet rozważyć tego mężczyznę z grubym szoku czerwone włosy z delikatnym kucheryavinkoy go, siedzącego w fotelu redakcji, wstał i grzecznie poprosił, aby wstać z krzesła naszego kasjera Anna Ustinowna. Mylić starsze kobiety raczej nieśmiało podszedł do biurka zaciekawionych spojrzeń redakcji. "Niestety - wyjaśnialiśmy Wilk Messing. - Ale dla mnie ta miła pani uniemożliwia pracę Jej ból głowy, a ja dałem na ból w głowie.". "Tak - powiedział nieśmiało nasza Anna Ustinowna. - Od wielu lat mam bóle głowy, a nie tabletki nie pomogą." Messing spojrzał przed nim karafka wody i wylał ją do szklanki i podał ją do naszego kasjera: "pić i zapomnieć o bólu głowy". Ironią losu jest to, ale większość z tych porów Anna Ustinowna pozbyć trucizn i udręczonego choroby jej życie. A my zostaliśmy wychowani w duchu materializmu, głęboko nie wierzą w to, co napisał w tym czasie około Wilk Messing gazet i czasopism. Myślał, że po prostu musiałem artysta magik sztuki. Ci, którzy byli świadkami tego natychmiastową diagnozę, nie mógł wątpić w zdolność wielkiego maga.
Nie pasuje do tradycyjnych ram i sprawa nye autografami Messing. I to było tak: Po dwóch godzinach ożywionej rozmowy redakcji chciał zrobić sobie zdjęcie z mistrza na pamięć, po czym zaprosił wszystkich na koncert w miejscowości filharmonii. Widząc słynnego gościa, Shesterikov wciąż nie pomóc ale pytam: ". Wciąż nie mogę sobie wyobrazić, że można czytać w myślach z oddali Jak ty to robisz?". , Na które odpowiedź była: "Nie należy łamać głowę nad nim, a ja lepiej wymyślić ciekawej pracy, że będę robić jutro na mój show."
Dziennikarze na zadanie przez długi czas myśli, postanowiła wziąć autograf Messing podczas demonstracji swoich eksperymentów psychologicznych na scenie. I złamał cenne godziny. Jak przypominają świadków, park rekreacyjny, który mieści się w Filharmonii, było zapakowane. Wielu było gotowych dać pół mojego królestwa na wolnym biletu na sesji jasnowidzenia. Wreszcie na scenie Messing i jego asystenta, stworzył specjalną jury publiczności, do którego wysłać inną pracę. Jego oczy były zamknięte magik czarny pas, wziął zwój nadgarstek (człowiek, który dał mu psychiczne dyrektyw) i przeprowadzone, co myśleć.
- Nasz pomysł był taki: jeden z naszych towarzyszy psychicznie daje pracę Messing - w dół do publiczności, aby znaleźć siódmy wiersz naszego kolegi, usunąć z wewnętrznej kieszeni jego zdjęciu płaszcza, w którym jest pokazana z redakcji, a następnie dostać się na scenę i umieścić zdjęciu autograf - powiedział Vladimir. - Zorganizowaliśmy nasz oddech, gdy zobaczył, że Wolf Messing następnie w przeciwnym kierunku, ale potem z ulgą, gdy, podobnie jak jego zmysły, odwrócił się i szybko znaleźliśmy naszego kolegę. Prosił o przebaczenie przed kładąc rękę do wewnętrznej kieszeni marynarki, słuchając rozkazów psychicznego induktor do robienia zdjęć. I dźwięk jego szybkiego oddychania i dla niektórych, powiedziałbym, brzuchomówstwo, gdy był w transie. Dostał się na scenę, czułem zdjęcia i powiedział, że może zobaczyć siebie w kręgu jego nowo poznanymi przyjaciółmi, którzy proszą o autograf. Zdjął opaskę, rozległym odręcznie napisał: "Do zobaczenia w Pietropawłowsk B. Messing 18.02.67 miasto..."
Vladimir Shesterikov czy mag zamierza zrewidować Petropavlovsk. Faktem jest, że w 1961 r., że nie żyje żona, która opiekowała się nim jak dziecko. Potężny mag, według bliskich przyjaciół, w swoim wolnym czasie, był bezradny jak dziecko, kochał park, bajki.
- Tak, nasza Anna Ustinowna, rodzaj, starsza kobieta, bardzo podobne do Wilk Grigorevichu najbliższy przyjaciel w życiu - jego żona - mówi Vladimir myśli Shesterikov. - A jego znajomy z nią rozpoczęła się dzbanek z wodą na nie ponad. Zaprosił ją do domu, powiedział, że uderzające podobieństwo do towarzysza swego życia, będzie na pewno odwiedzimy ponownie w Pietropawłowsku. , Ale nie było. Kilka lat później zmarł Wilk Messing: bezsilni przed śmiercią, nawet wielcy magowie. Minęło wiele lat. Wydawało się, że został zapomniany. Ale nie. Pamiętaj! Teraz napisz o tym w mediach, powiedział w telewizji niedawno, rosyjska telewizja pokazał film o życiu Messing. Wrzesień, jednym z najbardziej intrygujących ludzi na świecie skończyłby 110 lat.

http://www.express-k.kz/

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW