Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl
Nawet Stalin bał się jego przepowiedni. Jak Polakowi z Góry Kalwarii udało się wkupić w jego łaski? FAKT24.PL 2019-08-29

Wolf Messing był nie tylko osobistym jasnowidzem Józefa Stalina, ale
również nazywano go „tajną bronią dyktatora". Był postacią zagadkową i
nietuzinkową, a także sprytnym manipulatorem i intrygantem. Potrafił
dostosować się do zmieniającej się sytuacji politycznej, dzięki czemu
nigdy nie zesłano go do łagrów czy więzienia. Zmarł w Moskwie 8
listopada 1974 roku. W jaki sposób udało mu się wkraść w łaski Stalina? Na czym polegał jego fenomen? czytaj więcej

Prognozy Wolf Messing 2012

2012-01-08 01:29:11, komentarzy: 0

Czego możemy się spodziewać w 2012 roku? Jasnowidzów i naukowcy mówią o końcu świata. Co przewidział słynnej telepatą Wolf Messing? Jego niesamowite zdolności zaczął manifestować się w dzieciństwie. Był łatwy do wkuwania Talmud. Ale później okazało się, że ma on zdolność do sugestii, zdolność do znajdowania zagubionych przedmiotów. Messing był w stanie przewidzieć sowieckiego zwycięstwa nad Niemcami. Data oficjalnego zakończenia 2. wojny światowej, nie domyślać się trochę, wskazując na 8 maja.
Fakt, że istnieją prognozy Messing w 2012 roku, jest nieznany. Jest możliwe, że miał własne założenia dotyczące rozwoju państwa rosyjskiego w roku, które wielu ludziom kojarzy się z końcem świata. Jeżeli jednak przewidywania Messing o Rosji były pesymistyczne, jest mało prawdopodobne, że będą niesłuszna i nie zostały opublikowane. Przeciwnie, jej przewidywania nie są w 2012 roku.
Można argumentować, że Wolf Messing nie opuścił prognoz, 2012 nie był jakiś szczególny, który byłby w stanie go interesujące. Poza tym, jeśli analizujemy fakty z jego biografii, można powiedzieć, że przepowiedział wydarzenia nie są od stuleci w przyszłość, a tylko kilka lat. Był telepatą, ale nie jasnowidz prorok. Messing prognozy na 2012 nie zostawił.
Telepatia jest związane z umiejętnością czytania w myślach. Obecność szósty zmysł pomaga osoba posiadająca zdolności telepatyczne, aby otrzymywać informacje w niezwykły sposób. Jeśli przeanalizuje się fakty z życia Messing Wolf, przewidywania 2012 nie mogą być wydawane do nich tylko dlatego, że należał do ludzi-telepatów. Badania przeprowadzono z nimi w miejscach publicznych, są tego dowodem. Mógł łatwo znaleźć ukryty obiekt, ale to do przewidzenia wydarzeń w 2012 roku - jest mało prawdopodobne. O Messing przepowiedni końca świata jest także nieznane. Jednakże, brak przewidywania i innych jasnowidzów i naukowców, pesymistycznym nastroju, że nie powinno przysłonić nasze życie, jak to jest możliwe, że są one błędne. ( tłumaczenie tłumacz google) źródło http://g2012.ru/predskazanija-messinga-volfa-na-2012-god/

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wolf Messing w Chabarowsku - Dalekowschodnie studio kroniki filmowej.
Psychologiczne doświadczenia Wolfa MessingaNa pokazach psychologicznych Wolfa Messinga w Chabarowsku, było wielu widzów sceptycznie nastawionych do eksperymentatora. Rzeczywiście – czy może człowiek, trzymający drugiego za rękę, odgadywać wszystkie jego życzenia?Doświadczenia z różnymi ludźmi wykazały, że może.Oto jedno z trudniejszych zadań:Odnaleźć wieczne pióro, schowane wśród widzów na sali, podczas nieobecności Wolfa Messinga.To nie nadprzyrodzone możliwości, ale głęboko naukowe podejście i rozwinięte naturalne zdolności pozwoliły Wolfowi Messingowi stać się fenomenem, którego imię jest znane w całym kraju.

Тайны века - Вольф Мессинг 
Агентство специальных расследований Чудо голодание
 25 paź 2013
Обольстительный волшебник Вольф Мессинг: о чём он говорил с вождями? 

Вольф Мессинг - Проклятый провидец - В поисках истины 31 paź 2013


Тайна Вольфа Мессинга 10.09.13 

Совершенно секретно - XXI век. В.Мессинг. (1/5) 
Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс [crystal.ucoz.net] Wolf Messing 2008 rok

Wyszukiwarka

Военная тайна №32 (20.11.2009) 
- "Борцы за независимость или уголовники. Почему боевикам выгодна война на Кавказе";- "Гибель Великой империи. Кто стоит за развалом СССР";- "Агент КГБ или волшебник. Кем на самом деле был Вольф Мессинг";- "Ночной охотник. Почему разработка российских авиаторов превосходит все зарубежные аналоги";- "Тайная дипломатия. Как Горбачёв поссорился с лидером компартии ГДР";- "Одной левой. Секреты самообороны". 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW