Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl

Był największym jasnowidzem i medium wszechczasów. Potrafił znikać na oczach setek ludzi, lewitować, przepowiadać przyszłość. Nazywał się Wolf Messing

Odkąd istnieje człowiek, odtąd istnieje ciekawość o przyszłość i o to, co ta ze sobą niesie. Chęć poznania tego, co wydarzy się w bliskiej czy dalekiej przyszłości i będzie udziałem jednostki czy ogółu przyczyniała się do tego, że ci, którzy na podstawie niezwykłych zdolności czy znaków umieli przewidywać przyszłość uważani byli za jednostki szczególne i niezwykle atrakcyjne. W naszych czasach to podejście właściwie niewiele się zmieniło.

Aida Kosojan-Przybysz piosenkarka- jasnowidz

2012-09-04 11:12:18, komentarzy: 0

Zdolność wnikania w ludzkie losy i przepowiadania przyszłości odziedziczyła po praprababce Zofii i obu babciach – Annie i Margo. Już jako czterolatka zadziwiała rodzinę i sąsiadów, mówiąc im, co niebawem ich czeka, zdradzając na głos ich najskrytsze tajemnice. Szybko rozeszły się po Batumi wieści o dziecku obdarzonym takim darem.
Podczas studiów w Kijowie, zdolnościami Aidy zainteresował się Anatolij Podopalski profesor mikrobiologii, znany także w byłym Związku Radzieckim z fascynacji parapsychologią. Obwoził Aidę po miejscach mocy, świątyniach ormiańskich. Już wtedy Aida współpracowała z lekarzami przy diagnozowaniu chorych i pomagała ludziom w pokonywaniu ich problemów.  wiecej kontynent-warszawa.pl 

 

 

Aida śpiewa


Muzyka towarzyszyła jej odkąd pamięta. Kiedy była małą dziewczynką, pisała wiersze i śpiewała. Podczas studiów występowała z międzynarodowym zespołem muzycznym i odnosiła sukcesy. Już wtedy śpiewała w... dwunastu językach. Jednak ojciec Aidy uważał, że córka powinna mieć konkretny zawód. Rozśpiewana studentka ukończyła, więc ekonomię, ale wciąż pielęgnowała swoje marzenia. Wiedziała, że do śpiewania kiedyś wróci. I wróciła! Przełomem okazało się spotkanie w 1999 roku Katarzyny Gaertner - dwa tygodnie później nagrała w Studiu Polskiego Radia im.Agnieszki Osieckiej swoją pierwszą piosenkę Za tobą szalałam. Utwór pojawił się na singlu i promował płytę Czar korzeni. Aida miała na niej jeszcze jedną piosenkę Meshuge, gdzie robiła wokalizę Jackowi Wójcickiemu. Tak zaczęła się muzyczna kariera wizjonerki.


W 2001 roku Aida nagrała pierwszą płytę solową zatytułowaną Aida składającą się w większości z kompozycji artystki oraz utworów opartych na motywach gruzińskich i ormiańskich; aranżację do wszystkich piosenek przygotowali muzycy z zespołu Max Klezmer Band, z którym Aida koncertuje. W tym samym roku ukazuje się płyta z kolędami, a rok później singiel z utworem Kiedy cię kocham. Piosenka zostaje wypromowana na antenie I Programu Polskiego Radia. Rok 2004 przyniósł piosenkarce sukces, którym było nagranie płyty Nagie myśli. Płyta składa się z nastrojowych piosenek niosących uniwersalne i ponadczasowe przesłanie o życiu i przemijaniu. Życiem trzeba się cieszyć, bo nie ma złych ludzi, może są tylko zmęczeni – przekonuje artystka. I uczy pokory wobec losu. Patronami medialnymi płyty są m.in. TVP 2, Polskie Radio i „Wprost”.


Koncert promujący najnowszą płytę odbył się w Studiu Lutosławskiego Polskiego Radia.


Aida pisze kolejne piosenki. Powstają w radości i smutku, wszystko się w nich, jak w życiu, przeplata i szczęście i łzy, gorsze dni, narodziny i śmierć. Nad wszystkim czuwa jednak przeznaczenie, które pozwala nam się spełniać.
Nocą, gdy domownicy już śpią, Aida zasiada w fotelu z filiżanką herbaty i zagląda w swoje myśli i wspomnienia. Przypomina sobie ważne, odbyte w ciągu dnia rozmowy. Jej myśli mają różne kolory i odcienie, które zależą od pory roku, spotkanych danego dnia ludzi, pogody, a nawet snów. Potem nuci piosenki. Dojrzewają powoli, bo każda chwila zna swój czas, a właściwy czas nie zna przeszkód. Dla Aidy nadszedł czas śpiewania...

 

 

Koncerty - tel. 602 32 25 16

 

Wizyty (indywidualne spotkania)
tel. (22) 826 71 43 czynny we wtorki od 11:00 do 14:00
tel. kom. 602 358 649

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawe artykuły o W. Messing

A documentary about Telekinesis, Mind over Matter featuring Nina Kulagina, the famous Russian Psychic.

For more Telekinesis Video:
http://www.youtube.com/godspeed09

For more details Visit:
http://groups.yahoo.com/group/Godspeed09

Wyszukiwarka

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW