Wolf Messing widzący poprzez czas           ur. 10-09-1899 Góra Kalwaria - zm. 08-11-1974 w Moskwie
Pierwszy w Polsce portal poświęcony jednemu z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia
Tłumaczenia na tej stronie z j. rosyjskiego na j polski - Tadeusz Rubnikowicz fantastyka.nets.pl

Był największym jasnowidzem i medium wszechczasów. Potrafił znikać na oczach setek ludzi, lewitować, przepowiadać przyszłość. Nazywał się Wolf Messing

Odkąd istnieje człowiek, odtąd istnieje ciekawość o przyszłość i o to, co ta ze sobą niesie. Chęć poznania tego, co wydarzy się w bliskiej czy dalekiej przyszłości i będzie udziałem jednostki czy ogółu przyczyniała się do tego, że ci, którzy na podstawie niezwykłych zdolności czy znaków umieli przewidywać przyszłość uważani byli za jednostki szczególne i niezwykle atrakcyjne. W naszych czasach to podejście właściwie niewiele się zmieniło.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek czy hipnoza, jasnowidztwo może wpłynąć na drugiego człowieka?

2012-02-06 14:32:25, komentarzy: 0

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek czy hipnoza, jasnowidztwo może wpłynąć na drugiego człowieka? Czy zastanawiałeś się czy umiejętności wyspecjalizowanych osób mogą wpływać na podejmowanie decyzji, a nawet zachowania? Otóż tacy ludzie istnieją, a wielu zasila specjalne jednostki rządowe.. Zanim przedstawię Wam dosadny i konkretny materiał z kontroli umysłu, której historia sięga II WŚ, zapraszam do zapoznania się z poniższym materiałem. Dla spragnionych wiedzy a i dla zwykłych ciekawskich materiał obowiązkowy:)

 

 

 

Chcesz więcej filmów i materiałów na temat mentalizmu? To zobacz co mamy dla Ciebie: http://MentalizmPolska.pl/darmowawiedza/

Kto jeszcze chce wiedzieć jak mentalista Keith Barry skutecznie wywiera wpływ na drugiego człowieka? Uwodzenie kobiet to dla niego pestka i pokazuje to w zaskakujący sposób właśnie w tym filmie. Już teraz zobacz ten niesamowity odcinek.!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawe artykuły o W. Messing

A documentary about Telekinesis, Mind over Matter featuring Nina Kulagina, the famous Russian Psychic.

For more Telekinesis Video:
http://www.youtube.com/godspeed09

For more details Visit:
http://groups.yahoo.com/group/Godspeed09

Wyszukiwarka

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW